Konu Kapatıldı

FatalCoder

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Kapatıldı.

Son düzenleme:

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok mantıksız olurdu.

1. Bir kere biz Matrix'te olsak ve bizi uyutan Amerika olsa niye Matrix'te kendilerini yapsınlar ki? Veya neden her şeye hükmeden bir ülke olarak yapmasınlar?
2. Matrix'te olsaydık mutlaka birileri gerçek dünyaya geçmeyi bulur ve başkalarını da uyandırırdı.

Neyse demek istediğim (bence) olanaksız bir durum. Çünkü ne kadar iyi tasarlanırsa tasarlansın böyle bir şeyde bir açıklık (glitch) türü bir şey bulunur ve çıkmayı başaranlar olurdu, böyle bir şey olmadığı için de Matrixte değiliz.

Eğer karışık geldiyse söyle (lakin bu karışık bir anlatım değil ama).

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
son cümlen hariç diğerleri bana pek olası gelmiyor

THE_Crash

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
deep web matrixe benziyor deep webe girmek için tor kullanabilirsin

FatalCoder

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
@adenzu54 Aynen etiketlemen iyi olduda uyananları esir alıyor olabilirler gibi :D sende haklı olabilirsin karar vermek zor :D
@THE_Crash Aynen Kardeş Bende Biliyorum Fazlasıyla DeepWebi DeepWebi Bulamıyorlar Neden?=?

edit: amerkayla ilgili dediğimi mantıksız bulun demedimki sizin fikirleriniz neler???

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Çok mantıksız olurdu.

1. Bir kere biz Matrix'te olsak ve bizi uyutan Amerika olsa niye Matrix'te kendilerini yapsınlar ki? Veya neden her şeye hükmeden bir ülke olarak yapmasınlar?
2. Matrix'te olsaydık mutlaka birileri gerçek dünyaya geçmeyi bulur ve başkalarını da uyandırırdı.

Neyse demek istediğim (bence) olanaksız bir durum. Çünkü ne kadar iyi tasarlanırsa tasarlansın böyle bir şeyde bir açıklık (glitch) türü bir şey bulunur ve çıkmayı başaranlar olurdu, böyle bir şey olmadığı için de Matrixte değiliz.

Eğer karışık geldiyse söyle (lakin bu karışık bir anlatım değil ama).
Glitch'ler kara delikler gibi düşünebiliriz :c

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Mesela uyandırıyorlar bizi falan siz deneksiniz diye açıyoruz gözümüzü yıllar yıllar geçmiş ben dayanamazdım heralde