Konu kapatıldı.

adenbilge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu. Fakat durup dururken ban attılar. Nedenini öğrenemeden birden bire ban yemek te ilginçmiş :/ adım akhiho

adenbilge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile mi ? ciddimisiniz ? düşerken tüye sağ tıkladım. ve wolverine ninde zaten bildiğiniz üzere zıplama yeteneği var. O sayede de biraz yukarı zıpladı. Sanırsam bir yanlış anlaşılma var. Tekrar düşünmenizi rica ediyorum.

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Slot'lara teker teker skill koyup, 9 skill ile sınırlanmak geri kafalılık değil de, Tek slota 1 milyondan fazla skill koyabilmek mi geri kafalılık?

Öncelikle selam, ben Boybuscuss, tanıyorsunuzdur diye düşünüyorum.Bir coder olarak MagicSpells'in tam anlamıyla çeşitsizlik furyası olduğunu düşünüyorum, bunu kendi sunucumu işe dahil ederek savunabilirim ancak sunucumu bu işe alet etmek pek istemiyorum.
MagicSpells deyimi mümkünse ''summonlanan'' bir FallingBlock'u geri revertleyemeyecek ve bir ''schedule'' oluşturamayacak kadar mobilliği az bir plugin, her şeyi geçiyorum, Slotlara eklenen yeteneklere özel ''SHIFT+LEFT CLICK'' kombinasyonlarını dahil bile etmeyip, direk komboları öne süreceğim, kombolar bildiğiniz üzere birkaç yetenekte, birkaç haraket yapılarak oluşturulur, ancak bakınız ki MagicSpells'te Listener'ın olmadığı için bırakın komboyu, özel kombinasyon dahi yapamazsınız.
Ve ayrıca, Smash plugini Super Smash Brothers oyun serisi için yapılmış (ki nintendo3DS'imde sürekli oynarım) bir plugin ve zaten amacına yeterince hizmet ediyor.

Ancak hepsini geçiyorum ve size demek istiyorum ki, MagicSpells ile yapabileceğiniz şey maksimum şudur :
Player.XXX

adding particles
conveying vectors
hurting entities

Yani bunları kullanacağınıza, biraz skript yazıp daha iyisini yapabileceğinize inanıyorum, iyi forumlar.
Ayrıca, java API'sı notepad API'sından üstündür!

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server kapandı mı acaba giremiyorum da?