Konu kapatılsın lütfen "Yeni Konu Açılacaktır."

ballewow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Not: Sunucumuzda reklamcı alımı yoktur olmayacaktır eğerki sunucularınızda bizim reklamımız yapılıyor ise bundan RealSteel ekibi sorumlu değildir.

Değerli Forum Üyeleri, Oyuncuları Eğlendirmek İçin Girdiğimiz Bu İşi Yaklaşık 3 Yıldan Beri Yapmaktayız. Bu İşe Para İçin Girmedik ve Sadece Oyuncuları Eğlendirmek Adına Girmiş Bulunmaktayız. Yaptığımız Sunucuda Kaliteye ve Eğlenceye Çok Önem Veriyoruz.
Şimdiden İyi Oyunlar Dileriz RealSteel Ailesi.

Hosting: Nitrado
Kişi Sayısı:32
Ram 4 GB
Sunucumuzda Coin Sistemi Vardır
.

Bu komutu sadece "Vipler" Kullanabilir.

Menu Sistemimiz

FeatherBoard

Kit Sistemi

Kurucu=Anthony:Eren Yaş:23
Kurucu=Titan:Bekir Yaş:16
Admin=Detrois:Özgür Yaş:16
Mimar:=ChancerAnıl Yaş16:
Kurucu skype.

Obsidianedit

Hammadde

Maden Eventi

Orman

RütbeHammadde

PvP Maden

Son düzenleme:

Majstorski

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Değişik ve hoş bazı yapılara daha fazla önem vermelisiniz. 10/7

ballewow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkürler konuya bazı yapıları koyamadım

Pvp Maden RütbeHammadde Gelmiştir

+Güncel

KujaTRS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Olmuş Ellerinize Sağlık
ballewow

HardDifficult10

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Güzel Puanım 10/8
Map İyi Gibi Puanım 10/7

Sunucu Ne Zaman Bakımdan Çıkar ?

ballewow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel özellikleriyle , buildiyle beğendim emek verilmiş bir sunucu konu tasarımı daha da iyi olabilir
10/8

ballewow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel özellikleriyle , buildiyle beğendim emek verilmiş bir sunucu konu tasarımı daha da iyi olabilir
10/8
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler. En Kısa Zamanda Daha İyiler İle Karşınıza Çıkacağız.

Sunucumuz aktif hale gelmiştir. Rütbeler kısa süreli olarak kaldırılmıştır. İyi oyunlar.

Server Güzel Olmuş Ellerinize Sağlık
ballewow

Teşekkürler. iyi oyunlar dilerim.

+Güncel
++++

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Featherboard olmamış. Bak siz ne yapın biliyor musunuz, Featherboard'ı ekran genişliğine getirin oyun yerine biz adımızı ve pingimizi görelim ne dersiniz? Çoğu sistemin fikrini başka bir sunucudan almışsınız gibi görünüyor. VIP'lere prefix yapma özelliği verilmesi o kadar saçma, mantıksız ve alakasız ki anlatamam size. 2012 Faction sunucuları gibi ''Warp'' menüsü yok, sadece sohbette görünüyorlar. Sunucuda mevcut olan hiçbir sistem özel değil bunu inkar edemezsiniz sanırım. Ayrıca konu düzeni eski temayı kullananlar için uygun değil. 2017'de bir başarısız sunucu daha görüyorum..

1/10

ballewow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu ve konu tasarımı güzel. 8/10

Yorumun için Teşekkürler.

Featherboard olmamış. Bak siz ne yapın biliyor musunuz, Featherboard'ı ekran genişliğine getirin oyun yerine biz adımızı ve pingimizi görelim ne dersiniz? Çoğu sistemin fikrini başka bir sunucudan almışsınız gibi görünüyor. VIP'lere prefix yapma özelliği verilmesi o kadar saçma, mantıksız ve alakasız ki anlatamam size. 2012 Faction sunucuları gibi ''Warp'' menüsü yok, sadece sohbette görünüyorlar. Sunucuda mevcut olan hiçbir sistem özel değil bunu inkar edemezsiniz sanırım. Ayrıca konu düzeni eski temayı kullananlar için uygun değil. 2017'de bir başarısız sunucu daha görüyorum..

1/10
Ekibimiz bu işte yarı tecrübeli insanlar. Biz bu proje ile tam olarak tecrübeleneceğiz. Hergün oturup yeni fikirler ortaya çıkartmaya çalışıyoruz ve başarıyoruz da. Şuanda , şu pluginlerle yürürlülükte olan oyun sadece sunucuyu deneme amaçlı açılmış bir deneme tahtasıdır.Özel sistemlerimiz bundan daha sonra ortaya çıkacak ve faaliyetini sürdürmeye başlayacaktır.Gerekli olan sabrı oyuncularımızdan bekliyoruz.iyi günler

Not: Pluginler sistemler hiçbir sunucudan alıntı değildir.İyi günler dilerim.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yorumun için Teşekkürler.

Ekibimiz bu işte yarı tecrübeli insanlar. Biz bu proje ile tam olarak tecrübeleneceğiz. Hergün oturup yeni fikirler ortaya çıkartmaya çalışıyoruz ve başarıyoruz da. Şuanda , şu pluginlerle yürürlülükte olan oyun sadece sunucuyu deneme amaçlı açılmış bir deneme tahtasıdır.Özel sistemlerimiz bundan daha sonra ortaya çıkacak ve faaliyetini sürdürmeye başlayacaktır.Gerekli olan sabrı oyuncularımızdan bekliyoruz.iyi günler

Not: Pluginler sistemler hiçbir sunucudan alıntı değildir.İyi günler dilerim.
İnsanların emek verdiği hiçbir şey deneme tahtası olmayı haketmiyor. Yarı tecrübeli değil tam tecrübeli olacaksınız ki sunucunuzu ve sizi adam yerine koysunlar. Bir Testserver açıp orada "deneme tahtanızı" kullanabilirsiniz. İnsanların harcadığı saatler sunucunun gidişatını belirliyor.

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yapılara Daha Fazla Önem Verilmeli Basarilar!
10/6

ballewow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapılara Daha Fazla Önem Verilmeli Basarilar!
10/6
Yorumunuz değerlendirilecektir. İyi Oyunlar.

Neyi deneme tahtası yapıp yapmayacağımı sizin şahsınıza sormayacağım. Birincisi, ne kadar deneme tahtası olursa olsun yarın öbürgün yenilikler geldiği zaman emekler asla gitmeyecek. İkincisi , burada kimseyle tecrübe tartışması yapacak değilim. Eğer bundan çok rahatsızlık duyuyorsan kendi adıma özür dilerim '' seni tatmin edecek kadar tecrübeli olamadığım için ''. İnsanlar bir yerlere ulaşmaya çalışırken onların önünü açman , çok tecrübeliysen onlara kendi tecrübenden katman lazım. Hangi olgunluktasın bilmiyorum ama bu olgunlukta olmadığın için bunları seninle daha fazla konuşmayacağım. Ben buna bir iş gözüyle bile bakmazken , sen beni sanki kapitalist bi insanmışım gibi burada yargılıyorsun. Tamam , elbetteki herkesin eğlencesi için yapılmış bir şey bu , amma velakin daha fazla eğlendirebilmek , hoşnut kılabilmek için bir yerlerden başlamak gerekiyor. Nereden , nasıl , ne zaman ve kimle başlayacağıma , ne kadar tecrübeleneceğime ve ne kadar tecrübeli olacağıma sen ya da bir başkası karar veremez.Çok biliyorsan git kendin böyle bir projeye giriş ve kendi olayını yap.Sana beni ya da serverimi eleştirme hakkı tanımıyorum , konu kapanmıştır.İyi günler.
İnsanların emek verdiği hiçbir şey deneme tahtası olmayı haketmiyor. Yarı tecrübeli değil tam tecrübeli olacaksınız ki sunucunuzu ve sizi adam yerine koysunlar. Bir Testserver açıp orada "deneme tahtanızı" kullanabilirsiniz. İnsanların harcadığı saatler sunucunun gidişatını belirliyor.

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sabah 8 de servere girip akşam 4 e kadar aralıksız oynadım. İyi bir rütbeye eriştim. Sonrasında adminler oyuna girince "Titan" nickli Bekir Bey "Ne ara bu kadar kasıldın? Bug mu var söyle!" dedi. Bende V5 kazma ile 1-2 saatimi obsidianedit warpında geçirip yaptığım V10 kazma ile kastığımı ve kolay olduğunu söyledim. 5 dakika sonra madem kolay o zaman zorlaştıralım diyip kazmamı elimden alıp zaten bende bulunan Verimlilik 5 Servet 3 Kırılmazlık 3 kazmanın aynısından verdiler. Bende v10 kazma karşılığında 16 stack obsidyenimi geri istedim. Bekir Bey bana "Bu kadar rütbe yetmedi mi?" dedi bende "Yetmedi." dedim. Ardından beni, "İstersem rütbeni sıfırlarım" şeklinde tehdit etti. Hack kullanmadığım halde, açık bir şekilde oyunculardan bana ait hack görüntüsü yollamalarını istedi. Düştüğü durum gerçekten gülünç.
Birde ekleyecek olursak. Kendisi 15 yaşındadır(14 de olabilir emin değilim). Oyundanda bir oyuncu bunun farkına varıp kaç yaşında olduğunu sorduğunda ben onun yerine "15." diye cevap verdim. O da gayet güzel bir tavırla "Yaşımdan utanacak değilim. Evet 15 yaşındayım" dedi. Fakat görüyorum ki buraya yazarken yaşını +1 büyütmüş :) Keşke burdada utanmasaydın...