Konu Kapatılsın!

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fırsat bulunca bir ziyarete geleceğim, oynanma potansiyeli olan bir sunucuya benziyor.

MetinDemirbaş

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bakın şahsen survival deninen şeyde Sp Alma varmi elbete yok diceniz Her serverde var EVET var ama AZ Farkli olun bea Yine 1.8 açmisiniz Sene olmus 2018 1.13 çikacak şimdi diceniz KİTLE YOK Evet çünkü adam lar hack seviyo ve veriyonlari yükseleterek hAcker lerin sayisi azaltila bilir yani açikcasi survival degil 1,2 ise versiyon kötü ama genede başarilar

MetinDemirbaş

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bakın şahsen survival deninen şeyde Sp Alma varmi elbete yok diceniz Her serverde var EVET var ama AZ Farkli olun bea Yine 1.8 açmisiniz Sene olmus 2018 1.13 çikacak şimdi diceniz KİTLE YOK Evet çünkü adam lar hack seviyo ve veriyonlari yükseleterek hAcker lerin sayisi azaltila bilir yani açikcasi survival degil 1,2 ise versiyon kötü ama genede başarilar
Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkürler, Bence Hilelerin Sürümle Fazla Bir Alakası Yok Neden Diye Sorarsanız Yüksek Sürümlerde Daha Az Hile Koruması Ve Daha Çok Hile Çesidi Var. Benim 1.8 Seçme Nedenim İse 1.8 Sürümünü Sevmemdir. Minecraftta Açılan Sunucular Sadece 1.8 Değil ki Birçok 1.12, 1.11 Sunucu Var, Herkes Zevkine Göre Açıyor.Oyuncularda Sevdiği Sürümlerde Oynuyor. Bu Yüzden Sunucu Kalitesinin Sürümle Çok Bir Alakası Yok Bence.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.12.2 en sonraki Hacklerin %78 Çogu Hilesi Bozuk vede çalişmiyodur oyüzden dedim başarilar !

xThePower41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkürler, Bence Hilelerin Sürümle Fazla Bir Alakası Yok Neden Diye Sorarsanız Yüksek Sürümlerde Daha Az Hile Koruması Ve Daha Çok Hile Çesidi Var. Benim 1.8 Seçme Nedenim İse 1.8 Sürümünü Sevmemdir. Minecraftta Açılan Sunucular Sadece 1.8 Değil ki Birçok 1.12, 1.11 Sunucu Var, Herkes Zevkine Göre Açıyor.Oyuncularda Sevdiği Sürümlerde Oynuyor. Bu Yüzden Sunucu Kalitesinin Sürümle Çok Bir Alakası Yok Bence.
Çok doğru.

Kastras_13

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server güzele benziyor konu tasarımı güzel fakat çoğu sw de pvp olayı var pvp için giriyor oyuna ben bunu sevmiyorum çünki mc pvp si ni bilmiyorum hmm

dodori

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Server Xeine Adamsın Kardeşim Seviliyorsun <3

Son düzenleme: