Konu kapatılsın

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklı haksız yok ki ortada
bir sorun var ve bu sorun da sizsiniz.
Sunucuya zarar vermeye çalışan birine küfür etmem mi suçlu yapıyor beni :D
zarar vermek oyuncuların eşyalarını onlara söylemeden alıp sonra kendinin almadığını söylemek ve nasıl bulamıyorsunuz çalan kişiyi çalınan eşyaları yapamıyorsanız açmayın sunucu yada çaldırmayın

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeşim gelmişsiniz burda tartışıyorsunuz oynamayın beğenmiyorsanız önüne gelenin lapisli faction sunucu açtığı bu tr kitlesi ve serverında eleştiri geldiğinde beğenmiyorsanız gidin diyor birkezde böyle kaliteli sunucular desin sunucu troll daha önce bende ban yedim ztn hergün ban yicemmi diye bekliom meraktan bazen para bugu bazen şu bu siz bir takım olarak insanları kendinizden nefret ettirdiniz keşke bunu 1. olarak yapsaydınız bunun yerine insanlara ban attırmaya çalıştınız armagedo sizin gibi çok klan gördüm rayperz geldi bedrin geldi siz geldiniz mehmet geldi burak geldi o geldi bu geldi hepsinin ortak noktası hile yaparak birinci olmaktı ve benimde ortak amacım bu ama benimle sizi ayıran tek fark ben 1.ydim ve bunu çekemeyip millete ban attırmaya çalışıosunuz oyundan soğutuyorsun anlayacağın armagedo beğenmiyorsan git veya

''Doğanın Denizinde Boğuluyorum diye doğaya şikayet ediyorsun evlat -_-''

-BeyazPolis

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim gelmişsiniz burda tartışıyorsunuz oynamayın beğenmiyorsanız önüne gelenin lapisli faction sunucu açtığı bu tr kitlesi ve serverında eleştiri geldiğinde beğenmiyorsanız gidin diyor birkezde böyle kaliteli sunucular desin sunucu troll daha önce bende ban yedim ztn hergün ban yicemmi diye bekliom meraktan bazen para bugu bazen şu bu siz bir takım olarak insanları kendinizden nefret ettirdiniz keşke bunu 1. olarak yapsaydınız bunun yerine insanlara ban attırmaya çalıştınız armagedo sizin gibi çok klan gördüm rayperz geldi bedrin geldi siz geldiniz mehmet geldi burak geldi o geldi bu geldi hepsinin ortak noktası hile yaparak birinci olmaktı ve benimde ortak amacım bu ama benimle sizi ayıran tek fark ben 1.ydim ve bunu çekemeyip millete ban attırmaya çalışıosunuz oyundan soğutuyorsun anlayacağın armagedo beğenmiyorsan git veya

-BeyazPolis
Bu sunucuya ; ortada bir neden olmadan kötüleme,kurucuya ailevi küfür ettigin görmüştük forumda da olayi olmuştu .
Arda(Contingency) için 'Denize düşen yılana sarılır'

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
zarar vermek oyuncuların eşyalarını onlara söylemeden alıp sonra kendinin almadığını söylemek ve nasıl bulamıyorsunuz çalan kişiyi çalınan eşyaları yapamıyorsanız açmayın sunucu yada çaldırmayın
Herhangi çalınan bir eşya yok. Aksine sana bu problemle geldiğinde yardım etmeye çalıştım ki bkz.

Sunucumuzu kötülemekten başka bir amacınız yok. Çalınan veya kaybolan itemlerden biz sorumlu değiliz.

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Demek denize girmek umrunda değil evlat he ?
Dereyede girmek istemiyorsun ve insanlarında içmesini istemiyorsun sen oraya zehir döktüm desende birileri susuzluktan ölücek ve o denizi ve gölü keşfedicek

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herhangi çalınan bir eşya yok. Aksine sana bu problemle geldiğinde yardım etmeye çalıştım ki bkz.

Sunucumuzu kötülemekten başka bir amacınız yok. Çalınan veya kaybolan itemlerden biz sorumlu değiliz.
eşyalarımın gidip ordan bakıp hala bulamıyorsanız nasıl gittiğini evdeki chestlere set 0 atıp üzerindeki item frameler duruyorsa neden sana güvenelim

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kedilerin Gözleri niye açıktır bilirmisiniz hep aydınlanırlar çünkü niye bilirmisiniz?

Bilmedikleri çok şey vardır

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
eşyalarımın gidip ordan bakıp hala bulamıyorsanız nasıl gittiğini evdeki chestlere set 0 atıp üzerindeki item frameler duruyorsa neden sana güvenelim
Bugla kopyaladığınız itemlerin olduğu chesti mi kast ediyorsun?
Evet, set 0 çektik. Çünkü bugla item kopyalamıştınız

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

-BeyazPolis
ARDA1231232.png

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
O çok anlamlı bir protestoydu aldım eşyaları vermiştim sizin düşünemediniz sizi aşan bir protestoydu

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

-BeyazPolis
Hile yaparak birinci olmaktan bahsediyorsun benim hile yaptigim yok yeteneksiz olan sensin ezildin ve sunucuyu bıraktın . Tekrar geri dönmem biraz sinsice biraz da adminin 'oyuncu yok zaten' anasina sövüldügünü ve sunucuya hakaretler yağdığını hemen unuttu(Contingency)

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben kimsenin eşyasını çalarak 40 chunk tarla yapıp sunucuda birinci olmadım kendi emeğimle tarlamı yaptım biçtim suladım taaammı??

Bırak boş beleşi hacı icraatta görüyoruz Yaşın kadar ıq un olsa zaten zekisin

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bana 10 kişi takımı toplayıp gelme 20 ocakta bir sunucu açılıcak reklamları ortalıkta dönüyor ztn gelmessen bidaha karşıma çıkma hadi benimde orda 20 kişilik takımım olucak topla takımını gel o sunucuya

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bana 10 kişi takımı toplayıp gelme 20 ocakta bir sunucu açılıcak reklamları ortalıkta dönüyor ztn gelmessen bidaha karşıma çıkma hadi benimde orda 20 kişilik takımım olucak topla takımını gel o sunucuya
Bedava vip insana neler yaptiriyor üzücü bir durum olucak senin için orda olacagim eski özel mesajlarin keşke elimde olsaydi o acinasi hallerini herkese gösterebilseydim ama hatiralarinda tekrarlanilmaya ihtiyaci vardir.