Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Valla, ben survival oynamayı çok severim fakat bi gireyim oynayayım dedim böyle sunucular görünce Survival sunucusu açasım geldi bende açacağım sanırım ://.

Bu plugin paketin KadimNW Survival plugin paketi Ömere paket 15 YTL'ye satılmıştı 5 TL'si atılmamıştı hatta.
Çünkü taglar falan hep alıntı ordan anlıyor insan.

Son düzenleme:

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Valla, ben survival oynamayı çok severim fakat bi gireyim oynayayım dedim böyle sunucular görünce Survival sunucusu açasım geldi bende açacağım sanırım ://.

Bu plugin paketin KadimNW Survival plugin paketi Ömere paket 15 YTL'ye satılmıştı 5 TL'si atılmamıştı hatta.
Çünkü taglar falan hep alıntı ordan anlıyor insan.
Tabi açın sizin sunucunuza bakalım birde. Sunucu alıntı falan deyil survival sunucularından esinlenerek yapıldı.
+ Olarak para verrek aldıgım event sistemi var

dodorii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim serverin bi sürükleyiciliği yok belli bir yerden sonra sıkıyor.süreklilik getiricek bir şeyler bulman lazım

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eklenen Yenilikler!
Lazer ve sağlık kulesi eklenmistir.
Çakmalobi,Spawn ve Orman haritasi degiştirilmistir.
warp boss eklenmistir.
/sakla ile xp lerini saklayabileceginiz sistem ve sandıklarını otomatik düzenleyen sistem eklenmiştir
Güncel

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu saat 20:00 da Tekrardan aktif !

Froads

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server bayaa güzel Diğer Serverlardan çok fazlası var Böyle Devam HeliosNW

SeqiLCoCuq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucu. Oynamaya değer yeni sistemler ile bir adım daha öne geçebilir. İyi oyunlar

FireCraft15

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
her şey müthiş her türlü sistem var ve gerçekten oynarken eğlenebileceğiniz bir sunucu fakat şöyle bir sıkıntı var sunucuda hile serbest o yüzden bir anlamı yok bu kadar uğraşılmış ve güzel bir sunucuda hilenin serbest olması hayal kırıklığı

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her şey müthiş her türlü sistem var ve gerçekten oynarken eğlenebileceğiniz bir sunucu fakat şöyle bir sıkıntı var sunucuda hile serbest o yüzden bir anlamı yok bu kadar uğraşılmış ve güzel bir sunucuda hilenin serbest olması hayal kırıklığı
Sizlere en iyi oyun keyfini yaşatmak için uğraşıyoruz birçok kişi sunucun hileli olmasını istedi bizde hileli olarak yaptık.

Unntarned

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CraftRise, BetaCraft GameTürk ve LegendCraft'ın Batıhost ile başlayıp büyüdüğünü biliyor musun?
Bilmiyorsan öğretelim hani, sen de bilgilenmiş olursun, bir sorun olursa yaz cevaplayalım.
Abi ciddimisin BetaCraft diye bir sunucu eskiden ünlüydü şimdi ünü falan kalmamış.

BetaCraft batihost'u kullanıyor bilmiyorsan.