konu kapatılsın

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
konu kapatılmıştır

Ekli dosyalar

• Yeni_Proje_3.png
    Yeni_Proje_3.png
    13.3 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleme:

Merite

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Bence kendinize logo yapan birisi alın çünkü internetteki bedava logoları kullanmakla gelişemezsiniz :)

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ad : Kıraç
Soyad : Taşdelen
İlgilendiğin Alan : Logoculuk,yazılımcılık.
Alanında yeterince bilgi biliyor musun ? : Bana göre,fazlasıyla.
Daha önce başka bir ekipte çalıştın mı ? : Çoğu ekibe başvuru yaptım,birkaçı reddedildi,birkaçından dönüş alamadım.
Neden bizi tercih ettin ? : Seni eskiden görmüştüm,iftira atmışlardı fakat gerçek bir kanıt bulamadım.Sana çok olmasada güvendiğim için tercih ettim.
Lucky Projecte ne gibi katkıların olabilir ? Yaptıklarınızın fazlasını yapmaya yardımcı olabilirim.

Sormak istediğim bir şey var.
Ücretsiz de yapabilirim fakat ücret nedir?

Merite

Marangoz
En iyi cevaplar
1
1610515168475.png

Bir insanın yaşını anlamak gerçekten kolay :)

Nxymn

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 188886
Bir insanın yaşını anlamak gerçekten kolay :)
Yav insanları baltalayalarak ne zevk alıyorsun? Adamın kendi sunucusu biraz daha güzel gözükmesi için kendine rolleri vermiş olabilir.Hem bundan sanane? Senin de yaşını anlamak kolay,sırf biriyle dalga geçmek için sunucularına girip buraya ss koyup "yaşını awlamak cok kollllayy" yazınca sen 20 yaşında olmuyorsun.

Merite

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Sen cringe cringe değil yapmaya devam etsene tiktok falan indir iyi bilirsin sen

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İnsanları Linç etmek adına yaptığın bu kadar sahtekarlık ve şaklabanlık cidden akıl alır gibi değil, Artık kimsenin başarısına mani olmana hakkın yok insanlar senden rahatsız olduğu halde onların başarılarınının önüne çıkmak hiç doğru bir davranış değil umarım yaşında başında yerine gelmiştir dostum :)

Merite

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ve birde sanmıştım ki işime yardımcı olmak için yada destek çıkmak için sunucuma gelmiş?

daha kendi sunucusunu atmaya bile cesareti olmayan birinin discordumdaki role kadar fotoğrafını çekip imrenmesi ayrı bir gurur benim için .d
Senin gibi bedava logoları satan bir kişiye asla imrenmem ve sadece rolü çektim. Discordumuda sana atmadım çünkü senin gibilerin discordumda barınmasını istemiyorum.
İnsanları Linç etmek adına yaptığın bu kadar sahtekarlık ve şaklabanlık cidden akıl alır gibi değil, Artık kimsenin başarısına mani olmana hakkın yok insanlar senden rahatsız olduğu halde onların başarılarınının önüne çıkmak hiç doğru bir davranış değil umarım yaşında başında yerine gelmiştir dostum :)
Kimsenin başarısına mani olduğum falan yok bedava logoları satan sizsiniz durumunuzda discord gg ininaldestek dolandırıcı discordunu yazan sizsiniz forumlarda "Efendim, efenim" gibi sözler kullanıp özelden küfür eden yine sizsiniz
bir başarınızı göremiyorum 1 adet müşteriniz var kendiside 7/24 çevrimdışı bot hesap olduğunu tahmin ediyorum.

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ad : Kıraç
Soyad : Taşdelen
İlgilendiğin Alan : Logoculuk,yazılımcılık.
Alanında yeterince bilgi biliyor musun ? : Bana göre,fazlasıyla.
Daha önce başka bir ekipte çalıştın mı ? : Çoğu ekibe başvuru yaptım,birkaçı reddedildi,birkaçından dönüş alamadım.
Neden bizi tercih ettin ? : Seni eskiden görmüştüm,iftira atmışlardı fakat gerçek bir kanıt bulamadım.Sana çok olmasada güvendiğim için tercih ettim.
Lucky Projecte ne gibi katkıların olabilir ? Yaptıklarınızın fazlasını yapmaya yardımcı olabilirim.

Sormak istediğim bir şey var.
Ücretsiz de yapabilirim fakat ücret nedir?
Discord adresiniz nedir?

"Sormak istediğim bir şey var.
Ücretsiz de yapabilirim fakat ücret nedir?"

Discord üzerinden konuşabiliriz.

Nxymn

En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Nxymn

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Discord adresiniz nedir?

"Sormak istediğim bir şey var.
Ücretsiz de yapabilirim fakat ücret nedir?"

Discord üzerinden konuşabiliriz.
*Meritenin discordunda 30 kişi ve 25 i bot olduğu için :D seni barındırmıyor