Konu Kilit.

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
FriendlyReport isimli eklentinin ücretli olduğunu hatırlıyorum.
Evet ücretliydi lakin @KRHN bir aralar ücretsiz yapmıştı burada.

Furkan eğer %100 bot engellemek istiyorsan AntiBotUltra ve StopProxy kullanmanı tavsiye ederim :)

Ruecard

Java Geliştiricisi
En iyi cevaplar
0
Evet ücretliydi lakin @KRHN bir aralar ücretsiz yapmıştı burada. Bende de var şu anda.

Furkan eğer %100 bot engellemek istiyorsan AntiBotUltra ve StopProxy kullanmanı tavsiye ederim :)
Şu an eğer satıştaysa bir kaynak önce alanlar bunu kullanabilir, lakin ücretli olduğu halde paylaşılması eklenti sahibinin dava açması için yeterli.

MBoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Manuadd yok nasıl rütbe vericem?
Arkadaş PermissinsEx kullanmış.
Kullanimi ;
/pex user isim group add grupismi yada /pex user isim group set grupismi
** add önerilir. **
grup almak için /pex user isim group remove grupismi
özel perm vermek için ;
/pex user isim add permissions(yetki)
özel perm almak için ;
/pex user isim remove permissions(yetki)

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rankup yazınca hata veriyor yml klasorune girin diyor birde /login şifremi yazınca panele bir ton yazı geliyor giremedim acaba bunun sorunu nedir?

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Denedik kardeşim :) Yararı olmadı.
Hatırlıyorum, denemiştik; biz whitelist olayını yanlış anlamışız. Ben yine kullanıyorum, başka yerlerde de kullandım şu an elime geçen en iyi bot koruması. Stop Proxy de koyarsan Proxy de engelliyor.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır farmprotect worldguard configinden ayarlanıyor, command blocker da nocheatplusdan.
ve diğer yazdığım mesajı da gör
Worldguard dan ayarlanıyor diyorsun adam ormanda evine tarla yaptı diyelim ? oraya wg atıcak halimiz yok ya :) , NoCheatPlus, CommandBlocker kadar iyi işlem yapamıyor şöyle örnek veriyim örneğin sunucuda bir komut yasaklamak istiyorsun bu komut /isinlanmakabulet /isinlanmakblet vs.. böyle uzuyor bunları tek tek yazmak yerine /isinlan komutunu yasaklarsak /isinlan kelimesini içeren tüm komutları yasaklamış olur. Zaten gereksiz değil yani işimede yarıyor. Zararsız ve lag yaratmaz!

Hatırlıyorum, denemiştik; biz whitelist olayını yanlış anlamışız. Ben yine kullanıyorum, başka yerlerde de kullandım şu an elime geçen en iyi bot koruması. Stop Proxy de koyarsan Proxy de engelliyor.
4 Aydır bu sunucuyu yönetiyorum, işe yaramadı ayrıca seninle denememiştik. Bu dediğin pluginler Bungecoord da çalışmıyor

Şu an eğer satıştaysa bir kaynak önce alanlar bunu kullanabilir, lakin ücretli olduğu halde paylaşılması eklenti sahibinin dava açması için yeterli.
Paylaşılmasını istemiyorsa benimle iletişime geçip konuşabilir. Gerekeni yaparız.

KRHN'ın ücretli eklentisi var onu sil yoksa telif hakki için işlemleri beraber başlatıcağız.
Yaşın tutuyormu ki beraber başlatıcaksın xd

rankup yazınca hata veriyor yml klasorune girin diyor birde /login şifremi yazınca panele bir ton yazı geliyor giremedim acaba bunun sorunu nedir?
Tam olarak anlayamadım benimle skype mfurkan_y iletişime geçersen sorunu birlikte çözebiliriz.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Worldguard dan ayarlanıyor diyorsun adam ormanda evine tarla yaptı diyelim ? oraya wg atıcak halimiz yok ya :) , NoCheatPlus, CommandBlocker kadar iyi işlem yapamıyor şöyle örnek veriyim örneğin sunucuda bir komut yasaklamak istiyorsun bu komut /isinlanmakabulet /isinlanmakblet vs.. böyle uzuyor bunları tek tek yazmak yerine /isinlan komutunu yasaklarsak /isinlan kelimesini içeren tüm komutları yasaklamış olur. Zaten gereksiz değil yani işimede yarıyor. Zararsız ve lag yaratmaz!

4 Aydır bu sunucuyu yönetiyorum, işe yaramadı ayrıca seninle denememiştik. Bu dediğin pluginler Bungecoord da çalışmıyor

Paylaşılmasını istemiyorsa benimle iletişime geçip konuşabilir. Gerekeni yaparız.

Tam olarak anlayamadım benimle skype mfurkan_y iletişime geçersen sorunu birlikte çözebiliriz.
hayır configden ayarlanıyor zaten wg li alanlarda işe yaraması için değil.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yaş gerekmiyor ama reşitim emin ol.

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Paketi senin yaptığını nerden bilelim paketi yapmadan önce ben bu paketi 3,4 kişi de gördüm belki onların aklına gelmedi yaymak ?

Son düzenleme: