Konu Kilit.

Kenlin0Kerem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam plugin pack güzel bir plugin pack ama yazılar neden karışık harfler çıkmamış bir çözümü varmı spigot kullanıyorum bana bir çözüm söylermisin.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam plugin pack güzel bir plugin pack ama yazılar neden karışık harfler çıkmamış bir çözümü varmı spigot kullanıyorum bana bir çözüm söylermisin.
Sunucumuzun hazırlıkları başladı o arada tüm hataları duzeltip plugin paketi yeni sürümüyle yayinlanicak.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

akcihan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende rankup yazınca hata verioo yardımm geçersiz args! default ladder not enabled in the ranksprices.yml diyor rankup yazınca Yardımm

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende rankup yazınca hata verioo yardımm geçersiz args! default ladder not enabled in the ranksprices.yml diyor rankup yazınca Yardımm
plugin paketi içerisindeki craftbukkit.jar ı kullan ya da başka bir spigot sürümüyle..

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Blok koyamıyorum , sebebi nedir ?
World Guard >> worlds >> hangi dünyada blok koyamiyorsaniz o dünyanın dosyasına girin ve blacklist.txt metin belgesinin içindeki yasakli blokları kaldırın.

ByArtem323

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin Paketinde bulunan PaidRanks dan rankup yazınca şöyle bir hata geliyor gecersi args! defaul ladder not anabled in the rankprices.yml ne yapmam lazım