Konu Kilit!

Serverimizi Beğendinizmi?

• Evet

Kullanılan: 5 83.3%
  • Evet

Kullanılan: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu kilit yeni konu faction bölümünde RulionCraft

Ekli dosyalar

• 2017-05-04_14.24.41.png
    2017-05-04_14.24.41.png
    571.4 KB · Görüntüleme: 814
  • cooltext242909554571915.png
    cooltext242909554571915.png
    99.6 KB · Görüntüleme: 695
  • 2017-05-04_14.24.29.png
    2017-05-04_14.24.29.png
    800.2 KB · Görüntüleme: 954
  • 2017-05-04_21.27.20.png
    2017-05-04_21.27.20.png
    766.5 KB · Görüntüleme: 908
  • 2017-05-04_21.38.54.png
    2017-05-04_21.38.54.png
    611.7 KB · Görüntüleme: 812
Son düzenleme:

dodori

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Başarılı Serverinizi Ziyarete Gelicegim Biraz Daha Warpları Tanıtsaydınız İyi Olurdu Puanım (10 üzerinden 8)

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Daha Çok Warp Ekliyeceğim Resim Olarak :) İyi Oyunlar

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu kapalı + spawn ç(alıntı) survival sunucuda zaten az bi warp olur bari yapsaydınız :D
konu düzeni eski kalmış
Not: Yetkili - kurucu skype ( iletişim) adresleri yok

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim 1.'si Sunucu Bakımda Saat 20:00'da Açılıcak 2.Si Ben Spawnımızı Hiçbir Serverde Görmedim 3.Sü Daha eğlenceli olsun diye çok warp ekledik 4.Sü Konu Düzeni Biraz Eski Evet Haklısın 5.Si Yetkili-Kurucu Skype Adresi Sunucu İçerisinde Otomatik Olarak Duyruluyor Zaten Yorumun İçin Teşekküler.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu oylamadaki 2 evet ney karşim Evet demeye mi zorluyorsunuz insanları :)

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizde Zorlama Yoktur :) İstersen Evet Verirsin İstersen Vermezssin!

Uictoria

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu tavsiye etmiyorum çünkü harita,market,kasalar ve birçok harita alıntı eski faction oyuncuları bu haritayı çok iyi biliyor zaten,pluginlerin hepsi alıntı ve alındığı gibi Türkçeleştirilmeye bile çalışmadan direkt olarak konulmuşlar.Survival server olarak gösteriliyor ama party komutu bulunmuyor direkt faction plugini eklenmiş.Sunucunun tagları gereksiz derecede büyük,koyu renkli ve ışıltılı. Ayrıca anladığım kadarıyla sunucunun kurucuları amatörler emek vererek sunucuyu bakıma alıp baştan yapmalarını tavsiye ederim çalıntı harita,pluginler ile ileriyi görmek sizin için çok zor olur ayrıca sunucunuz da gereksiz fazla ping sıkıntısı var.

Son düzenleme:

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım İlk önce Harita Market Kasaların Bana Hangi Swden Alıntı Olduğunu Söyle 2.Si Pluginlerin Hepsi Alıntı Fln Değil Servere Girip Bakmak için girseydin anlardın zaten KAralamak için giriyorsun 3.sü Faction Plugini En kısa sürede silinip takım plugini eklenecek Sunucunun Tagları Düzeltilecek!!!! Sunucunun kurucuları Amatör Fln Değil Merak Etme Emek De Veriyoruz Zaten Sen Kafana Takma Bunları İyi Günler.

Uictoria

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım İlk önce Harita Market Kasaların Bana Hangi Swden Alıntı Olduğunu Söyle 2.Si Pluginlerin Hepsi Alıntı Fln Değil Servere Girip Bakmak için girseydin anlardın zaten KAralamak için giriyorsun 3.sü Faction Plugini En kısa sürede silinip takım plugini eklenecek Sunucunun Tagları Düzeltilecek!!!! Sunucunun kurucuları Amatör Fln Değil Merak Etme Emek De Veriyoruz Zaten Sen Kafana Takma Bunları İyi Günler.
buyur dostum sunucunun haritası,marketi,kasaların olduğu kule indir tuşu mevcut insanları salak yerine koymaya hakkın yok!
http://www.planetminecraft.com/project/factions-server-spawn-with-download/
http://forum.alpgamestr.net/threads/faction-hazır-harita.6/

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim onu demiyorum zaten yukarıyı okursan anlarsın Sen Bu Sunucumuzun Mapını BirServerde Gördünmü Ben Görmedim o Yüzden Boş Muhabbet Yapma!

Uictoria

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim onu demiyorum zaten yukarıyı okursan anlarsın Sen Bu Sunucumuzun Mapını BirServerde Gördünmü Ben Görmedim o Yüzden Boş Muhabbet Yapma!
Buyur dostum kendini haklı çıkarmaya çalışma boşuna hazıra kaçarak gereksiz çocuksu atarlar yaparak kendini üste çıkarmaya çalışmaya devam edebilirsin.

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu Görmemiştim Ve Zten Oyuncularım Spawnın Alıntı Olmasından Şikakyetci Değil.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverle ilgilenmiyorsunuz sanırım Herkezde 64 elmas falan :/ 10/4

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverle İLgileniyorum normalde 2 gündür internet sıkıntısı çekiyorum şükür bugün geldi. Yorumun için teşekkürler :)