KONU KILIT

Selimerennn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Günlük event saati 20:00 olarak belirlendi. Artık her gün event var!

Drgm13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Flame= Oyun içi adı: Flame
MCHYRN= Oyun içi adı: Flames
kendileri sunucumuzda uzun bir süre oyuncu oldular fakat bir oyuncunun evlerinin önüne claim atması nedeniyle bana
discord şikayet ettiler ve bende onlara ekte görüldüğü gibi (dc1,dc2) cevabımı verdim.
oyun içinde alan claimsiz ise isteyen kişi gelip oraya claim atabilir dedim onlarda üstelediler daha sonrasında (flame-flames)
ekinde oldugu gibi sunucumuza ve şahsımıza hakaret ettiler bende her insanın yapacağı gibi sunucudan banladım.

Bu olay yüzünden Flame ve MCHYRN isimli üyeler sunucumuzu kötülemek ve kötü reklam yapmak için anlaşmış durumdalar (flame-flames ekinde mevcut).
Sunucumuza asla sebepsiz yere çamur attırmayız bizim bu sunucuda 2 hafta boyunca sabahlamamızın emeği vardır ve bunu bu kadar kolay
kimseye yedirtmeyiz.

Ek Olarak;
Flame'in yorumunda. "sadece sinirden lan dediğim için sınırsız ban yedim " yazmış fakat flame-flames ekine baktığınızda ne dediğini görebilirsiniz.

MCHYRN: "ilk ve en onemlısı olarak kurucular taraf tutuyor sv de hiçbir soruna cozum bulunmuyor lag aşırı var kurucular hiçbir sorununuzla ılgilenmıyor serveri hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.... " demesine karşılık dc1 ve dc2 isimli eklerde açıkça belli oluyor ki oldukça genel bir yaklaşım olduğu görülüyor.

İyi forumlar dileriz.

Ekli dosyalar

• flame-flames.png
    flame-flames.png
    365 KB · Görüntüleme: 259
  • dc1.png
    dc1.png
    271.4 KB · Görüntüleme: 267
  • dc2.png
    dc2.png
    285.9 KB · Görüntüleme: 333
Son düzenleme:

Drgm13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önceki yorumumda yazdigim kisileri Forum.Gamer ekibi tarafindan yorumlari kaldirildi, kendilerine cok tesekkur ediyorum.
(detaylar ekte mevcuttur.)

-İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180708-004503.png
    Screenshot_20180708-004503.png
    81 KB · Görüntüleme: 211

MCHYRN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Flame= Oyun içi adı: Flame
MCHYRN= Oyun içi adı: Flames
kendileri sunucumuzda uzun bir süre oyuncu oldular fakat bir oyuncunun evlerinin önüne claim atması nedeniyle bana
discord şikayet ettiler ve bende onlara ekte görüldüğü gibi (dc1,dc2) cevabımı verdim.
oyun içinde alan claimsiz ise isteyen kişi gelip oraya claim atabilir dedim onlarda üstelediler daha sonrasında (flame-flames)
ekinde oldugu gibi sunucumuza ve şahsımıza hakaret ettiler bende her insanın yapacağı gibi sunucudan banladım.

Bu olay yüzünden Flame ve MCHYRN isimli üyeler sunucumuzu kötülemek ve kötü reklam yapmak için anlaşmış durumdalar (flame-flames ekinde mevcut).
Sunucumuza asla sebepsiz yere çamur attırmayız bizim bu sunucuda 2 hafta boyunca sabahlamamızın emeği vardır ve bunu bu kadar kolay
kimseye yedirtmeyiz.

Ek Olarak;
Flame'in yorumunda. "sadece sinirden lan dediğim için sınırsız ban yedim " yazmış fakat flame-flames ekine baktığınızda ne dediğini görebilirsiniz.

MCHYRN: "ilk ve en onemlısı olarak kurucular taraf tutuyor sv de hiçbir soruna cozum bulunmuyor lag aşırı var kurucular hiçbir sorununuzla ılgilenmıyor serveri hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.... " demesine karşılık dc1 ve dc2 isimli eklerde açıkça belli oluyor ki oldukça genel bir yaklaşım olduğu görülüyor.

İyi forumlar dileriz.
biz size kesinlikle hakaret etmedik oyun içinde siz sadece taraf tuttunuz.Bizim size söylediğimiz alçak kelimesi çözüm üretemediğinizden kaynaklı.Ve sv gün içinde 5 defa atıyor.Siz sadece dc yi kanıt olarak sunamazsınız hakaret ettiğimize dair bir kanıt yok.Ve eleştiriye açık değilsiniz yorumumuzu kaldırıyorsunuz.Kim bilir daha kaç kişinin yorumunu kaldırdınız.Hadi şimdi bunu kaldırın bi tane daha yazayım.

SaykoBozkurt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sürekli ban ile tehdit eden yönetim, lag sorunu bitmiyor,mapler alıntı ve düzensiz,oyun içi ilgi 0 Bu hataları düzeltirseniz başarılı bir sunucu olacağınıza inanıyorum^_^

Drgm13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biz size kesinlikle hakaret etmedik oyun içinde siz sadece taraf tuttunuz.Bizim size söylediğimiz alçak kelimesi çözüm üretemediğinizden kaynaklı.Ve sv gün içinde 5 defa atıyor.Siz sadece dc yi kanıt olarak sunamazsınız hakaret ettiğimize dair bir kanıt yok.Ve eleştiriye açık değilsiniz yorumumuzu kaldırıyorsunuz.Kim bilir daha kaç kişinin yorumunu kaldırdınız.Hadi şimdi bunu kaldırın bi tane daha yazayım.
yorumlarınızı bizim kaldırma yetkimiz yok forum gamer ekibi sizin yorumlarınızı bizim şikayetimiz üzerine haklı buldugu için kaldırıyor.
Ve sözcükleriniz hakaret içermekte kendinizi ifade edemiyorsunuz.

Sürekli ban ile tehdit eden yönetim, lag sorunu bitmiyor,mapler alıntı ve düzensiz,oyun içi ilgi 0 Bu hataları düzeltirseniz başarılı bir sunucu olacağınıza inanıyorum^_^
1- Lag sorunu şuanda yok timings 2 saatlik timing raporumuzda sadece 1 kere TPS loss yaşandıgı "timing" ekinde görünüyor.
2- Maplerimiz çalıntı değil, Builder ekibimiz "GravenBT" in yaptığı bir maptir.
3- Ban ile tehdit söz konusu değil, discord kanalımızda oyuncularımızla birlikte genel sohbette aşırı fazla küfür kullandıgın bir video mevcut. Oyuncuları rahatsız etmek en büyük ban sebebidir bana göre.

Ekli dosyalar

• timing.png
    timing.png
    245.8 KB · Görüntüleme: 116