Konu silinmesi veya arşive taşınması arz edilir.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı sade ve güzel olmuş. Sunucu içi yapılar gayet hoş. Başarılar dilerim!

7/10

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
Beni bilen bilir dostlarım,
Sunucuya beni çağırmaya geldiklerinde size şunu söyleyeyim 8-9 kişi dışında bir online yoktu. Bu adamlar hem beni hemde oyuncularını sunucuya bağlayarak harika bir iş çıkarmış oldular, elbette eleştiriler sizin bunu değiştirmek saçmalık olucaktır. Size sunucu hakkında bir kaç konu hakkında detaylı bilgi bilgi vermek isterim;

* Sunucu Hub (Çekirdek) sunucu olmaya karar vermiş ve başarmıştır.

* Faction her ne kadar sıradan gözükse de oyuncuları en farklı güzellikler ile eğlendirmeyi başardığı için kendine bağlıyor.

* Skyblock da ise olay tamamen düzgün ilerlemekte öyle adakit saçmalığı felan yok çalışacaksın kazanacaksın, Vip satın almış olsan dahi çalışmalısın kolay bitecek bir skyblock değildir.

* SkyFight bu mesajımı gönderdiğim saat itibariyle SkyFight oyunculara sunulmadı, Şöyle bir konu var ki pvp de önemli unsurlar göz önünde bulundurularak Vip alanların değil Hile kullananların hiç değil bileği sağlam olanların kazanacağı herkesin bir şansı olduğunu gösteren ayarlar ile sizlere sunulacaktır.

* En önemlisi sunucuda güncelleme yaptığımız zaman sizde eğlencenin en doruğuna ulaşın diye sevdiğiniz YouTuberlar ile konuşup sunucumuza çağırıyoruz.

Sunucuyu denemeyi, eleştirmeyi, bize eksikleri bildirmeyi unutmayın iyi günler.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LordOfMine1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SkyFight AKTIF! Sunucu AKTIF!

Sunucuda performans arttırıldı! Yeni özellikler eklendi.
Creative ve Survival çalışmalarımız sürüyor yakında aktif olacaktır.
Konu güncellemesi yakında gözden geçirilecektir.
Fotoğraflar ve bilgiler eklenecektir.

Buraklarla123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ÇOKKKK GÜZEL SERVER YETKİLİLERİN İLGİLENMESİDE SÜPER GELMENİZİ TAVSİYE EDERİM !

ÇOKKKK GÜZEL SERVER YETKİLİLERİN İLGİLENMESİDE SÜPER GELMENİZİ TAVSİYE EDERİM !