Konum Kapanabilir Şimdiden Teşekkürler

Blondie88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhabalar,
Kendimden Bahsedecek Olursam
Minecraft oynamaya başladığım zamanlar 1.7.2 sürümü zamanlarıydı. O zamandan bu yana değişik sunucu tarzları gördüm. Artık minecraft eskisi kadar oynanmıyor, sunucular da çok değişti. Aslında sunucu yapmak istememin sebebi biraz eğlenebilmek ve yılların birikmişliği ile güzel bir survival sunucu kurabilmek. Yaşımı sorucak olursanız 18 yaşındayım. 1 defa survival sunucu açtım.
Map hazırlama, plugin veya skript editleme üzerinde bir süre iyiydim fakat yapmayalı 1 yıl oluyor. Birkaç pratik ile tekrardan hatırlayabilirim.

Şuanda 2 kişiyiz 1 kişi daha arıyorum (3 tane ortak olacak)
Sunucu Hakkında
Açmak istediğim sunucu tahminimce 1.8 ve survival olacak sunucuyu sıfırdan yapacağız.
Üzerinde çalışacağımız ücretsiz bir sunucu olacak. Güzel bir sunucu ortaya çıkaracağımıza inanıyorum.
Aradığım Kişide Bulunması Gerekenler
- Yaş ortalaması 17-20 olmalı
- Daha önce sunucu kurmuş olmalı
- Buildi kesinlikle iyi olmalı (Komutları Bilen Bir Builder Olabilir)
- Komutları bilmeli
- Aktif olmalı
- Sunucuyu açarken ödeyeceğimiz düşük miktar ücret olacak
- Discord şart

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

JamesJIV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Disarda var build tarzı biliyorum yetki plugin az çok yaş 16

BLOODALPER012

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Daha önce sunucu kurmuş olmalı : evet 1 kere geleceinNW kurdum batihost 3 tane aternos açtım başarılı ama batiyi birine sattım
- Buildi iyi olmalı : buildim fena değil %70
- Az çok pluginden anlasa fena olmaz : %90 biliom
- Komutları bilmeli : %90 biliom
- Discord şart
: • Alper • 13 •#1188
NOT : Yaş Dışında Herşeyi Karşılıyorum [maddi olarak karşılıyamam] yaşım 13,5 onun dışında mikrafonnum var buildim fena değil dc var komut bilgim ve pl bilgim var yani sw de kurdum yaşı bence önemseme .

Blondie88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
- Daha önce sunucu kurmuş olmalı : evet 1 kere geleceinNW kurdum batihost 3 tane aternos açtım başarılı ama batiyi birine sattım
- Buildi iyi olmalı : buildim fena değil %70
- Az çok pluginden anlasa fena olmaz : %90 biliom
- Komutları bilmeli : %90 biliom
- Discord şart
: • Alper • 13 •#1188
NOT : Yaş Dışında Herşeyi Karşılıyorum [maddi olarak karşılıyamam] yaşım 13,5 onun dışında mikrafonnum var buildim fena değil dc var komut bilgim ve pl bilgim var yani sw de kurdum yaşı bence önemseme .
Üzgünüm iyi anlaşabilmemiz ve ileride sıkıntı oluşmaması için yaşa da önem veriyorum :(

BoşAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba beni discord tan eklermisiniz
skripter ve pluginerim
discord: BayProgram#9547
yaş 16

QQTalonQQ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sunucunuzda pluginer ihtiyacı olursa discord üzerinde iletişime geçin DC : ElPatron#4153