Konunun Silinmesini Rica ediyorum.

janhendix2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konunun Silinmesini Rica ediyorum.

Son düzenleme:

Mehmetogul

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Mehmet
Soyad: Ögül
Doğum Tarihi: 23/06/2001
Kendinizi Tanıtın:Ne İş Varsa Yapabilen Birisiyim Ama Sizinde Yardımınızla Daha da İyi Yaparım

YunusEmrKY

Tost mu o ?
En iyi cevaplar
0
Yetkili Alım Formu:
Ad: Emre
Soyad: Kaya
Doğum Tarihi: 2004
Kendinizi Tanıtın:
Ben 4 Yıldır Adminim Beni Alırsanız Elinizi Avantajlar geçicek.

ErenErmiş

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım:Eren
SoyADın:Duyarer
DoğumTarihim:2001
Kendinizi Tanıtın:5 Yıldır Minecraft oynuyorum 3 yıldır builderlikle uraşıyorum WordEdit,WordGuard, Vb.. Gibi pl Biliyorum...Oyunculara iyi Davranırım... Genelikle Aktifimdir Ama Dershaneye gitiğim icin 2 3 saat oynarım genelikle Buildle uraşacağım için 1 saat oynucularla ilgilenirim...

PatetesliPuding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad: Gökay
Soyad: Akkoyunlu
Doğum Tarihi: 29/1/2001
Kendinizi Tanıtın: 3-4 yıldır minecraft oynuyorum birçok komutu biliyorum ve oyun bilgimde gayet iyi serverda işim yoksa 6-7 saat durabilirim 4 svde admin 2 svde mod 1 svde başrehber 1 svde normal rehber oldum oyunculara saygılı olur küfür argo vb. etmem genelde sakin bir insanımdır

PowneDZ33

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
MineNoppy
Yetkili Alım Formu: Admin
Ad: Tolga
Soyad: Demirhan
Doğum Tarihi: 2000
Kendinizi Tanıtın: Ben 8 yıldır Minecraft oynuyorum nerdeyse bütün komutları bilirim plugilerle aram çok iyidir adminliği bilirim yardım eder adil olmayı sağlarım 1 kere builder 8 kere admin 2 kerede kurucu olmuşluğum vardır ben buraya Adminlik veya Pluginer alımı için gelmiştim
geri mesaj yazarsanız sevinirim skypeme dönüş yapın

skype= tolgademirhan66

Tinerfight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: Şahin Görkem
Soyad: Demir
Doğum Tarihi: 29/11/2002(15 Yaşındayım)
Kendinizi Tanıtın: 5 yıldır minecraft oynuyorum , wg vs. komutları iyi biliyorum.Önceki yetkili geçmişimde admin,moderatör,rehber olmuşluğum vardır yani deneyimim var.İnsanlara adil davranırım,insanlarla ilişkilerim iyidir.günde en az 4-5 saat online oluyorum online sürem çok fazla.Her türlü iletişim adresine gelebilirim sıkıntı olmaz.

Gerilla424921

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad:Alper
Soyad:Özdemir
Doğum Tarihi:03/01/2003
Kendinizi Tanıtın:4 yıldır minecraft adlı oyunda ustalaşmış bulunuyorum,Birçok Serverda Admin moderatör Olmuşluğum var
Serverin Sahibleri Tekrar Bizle Çalışırmısınız Diyor Reddediyorum Çünkü Bana İlgili Server Sahibleri Lazım İlgilenirseniz skype:alperozdemir2006

umutdrgn07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Umut
Soyad:Durgun
Doğum tarihi : 27 Kasım 2001 yaş 15
5 yıldır mc oynuyorum serverim vardı kurucuydum {2 sene öncefaction] 3 kere rehberlik 2 kere mimarlık yaptım komutlardan anlarım

GevezeOyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yetkili Alım Formu:
Ad:Enes
Soyad:Öz****
Doğum Tarihi:1999
Kendinizi Tanıtın: Öncelikle Merhaba, Uzun zamandır Minecraft Oynuyorum 5 Senedir sanırsam.Bilgim iyidir. %87 Beni kabul eder iseniz Benden memnun kalacağınızı düşünüyorum.

ferzan1341

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad: Ad ve soyadım daha sonra söylemek isterim
Soyad:
Kendinizi Tanıtın: 5 yıldır Minecraft oynuyorum. Beni test ederseniz sonuç alacağınızdan emin olunuz. Komut, build yeteneklerime %90 güveniyorum.

YogurtluBaklava

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adım:Umut
SoyADın:Güngör
DoğumTarihim:2003
Kendinizi Tanıtın:5 Yıldır Minecraft oynuyorum 3 yıldır Adminlikle Ve Pluginlerle uraşıyorum WordEdit,WordGuard, Vb.. Gibi pl Biliyorum...Oyunculara iyi Davranırım... Genelikle Aktifimdir Ama Süre Kısıtlamam Olduğu icin 2 3 saat oynarım genelikle Buildle uraşacağım için 1.30 saat oynucularla ilgilenirim...

-=Skypem-= umutreiz31

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
MineNoppy
Yetkili Alım Formu: Admin
Ad: Tolga
Soyad: Demirhan
Kendinizi Tanıtın: Ben 8 yıldır Minecraft oynuyorum nerdeyse bütün komutları bilirim plugilerle aram çok iyidir adminliği bilirim yardım eder adil olmayı sağlarım 1 kere builder 8 kere admin 2 kerede kurucu olmuşluğum vardır ben buraya Adminlik veya Pluginer alımı için gelmiştim
geri mesaj yazarsanız sevinirim skypeme dönüş yapın

skype= tolgademirhan66
Sallama lütfen nasıl 8 yıldır minecraft oynuyorsun :D
7 Ekim 2011'de çıktı minecraft :D

2019'da değiliz.