Konuşalım [Sosyal Deney]

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ateşli bir hastalıktan sonra (havale de dahil) böyle bir şey olmuşsa enfeksiyon kaynaklı beyin kökü hasarı olabilir.[DOUBLEPOST=1431093905,1431093730][/DOUBLEPOST]

Hayır lisedeyim ama herkes aynı değil işte, ne yapalım; kendimi yaratmadım. B)

*Sen konuyu takip et, en sonda bir şey açıklayacağım; o sırada olmazsan seni de etiketlerim haberin olsun diye*[DOUBLEPOST=1431093973][/DOUBLEPOST]

Memnun oldum. ^^
Yoksa başlıkta neden o yazdığını açıklayan şey mi? Tamam, anladım çaktırma :D

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.57 -_- benden kötü bi yalancısın lütfen...

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
1.85 boy 70 kütle 16 yaş

Dövüşçü olunca vücut çok sağlıklı oluyor bu değerler gibi *-*
Kilodur o kilo kütle olsa duramazsın. (Şaka değil 70 kütlen olsa 700 kilo olursun B))

Bu arada bende Emin. Boy 1.74 kilo 72. Lise 1 im fln. Benimde bir hastalığım var. Kalbimde üfürüm vardı (Kabaca tabiriyle kalbim delikti) 6 yaşında ameliyat oldum. İşte insan 6 yaşında ciddi bi kalp ameliyatı olunca pek sportif olmuyo haliyle. O yüzden hiçbir sporu hiçbir şekilde beceremem :D

Son düzenleme:

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba ben mehmet yaşım 16 boyum 1.72 kilom ise 69 biraz zayıfım.Çok fazla kalabalığı sevmem.Zamanımın %60'nı bilgisayarda geçiririm.Doğuştan gelen bir hastalığım var.( TENİM SARI ) Buna şükür diyorum allahın taktiri böyleymiş diyorum şükr ediyorum.En sevmediğim şey ise gece lavaboya gittiğimde böcek görmem.Benlik bu kadar , iyi forumlar!

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adım gökçe
kilom 53.4 ( bu gün tartttım ) dalga geçmeyin kemiklerim ağrımış ;(
gözlerimi seviyorum,cildimin yağlı olması haricinde bi şikayetim yok, bide sivilceler var
kronik bi hastalığım yok, sadece önceden laroxy + atarax şimdi kedi otu 1 hafta sonrasına kadarda organogold kahvelerinden içmek zorunda kalıcam :p
kedileri çok severim,bi ara parfüm almıştım arkamdan kediler hiç durmadan geliodu aynı parfümü tekrar bulamadım tabi :p
oyun oynamayıda cok severim...

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşım 14 boy 1.85 kilo 72Kg.
Genelde saçmalarım ve gülünce ağzım kulaklarıma kadar gelir.
Hastalığım yok ama (hastalıktan saymıyorum) hem sadistim hemde mazoşist'im.
Hiç bu ikisinin bir arada olabileceğini düşünmemiştim doğrusu :)
bütün herkeze k.g bu arada.
oyunları ve birşeylere başlamayı çok severim ama genelde başladığım şeyleri bitiremem.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
adım gökçe
kilom 53.4 ( bu gün tartttım ) dalga geçmeyin kemiklerim ağrımış ;(
gözlerimi seviyorum,cildimin yağlı olması haricinde bi şikayetim yok, bide sivilceler var
kronik bi hastalığım yok, sadece önceden laroxy + atarax şimdi kedi otu 1 hafta sonrasına kadarda organogold kahvelerinden içmek zorunda kalıcam :p
kedileri çok severim,bi ara parfüm almıştım arkamdan kediler hiç durmadan geliodu aynı parfümü tekrar bulamadım tabi :p
oyun oynamayıda cok severim...

Kilo anormal değil de onların kedi olduğundan emin misin?[DOUBLEPOST=1431095296,1431095212][/DOUBLEPOST]
Hastalığım yok ama (hastalıktan saymıyorum) hem sadistim hemde mazoşist'im.

Yani çiçekleri sulamak ya da kendini yıkamak için değil, sadece musluğu açmış olmak için suluyorsun. B)

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kilo anormal değil de onların kedi olduğundan emin misin?[DOUBLEPOST=1431095296,1431095212][/DOUBLEPOST]

Yani çiçekleri sulamak ya da kendini yıkamak için değil, sadece musluğu açmış olmak için suluyorsun. B)
pek anlamadım ama hem sadist hem mazoşist olmak büyük avantaj bence.Biri beni dövünce hiç canım acımıyormuş gibi hissediyorum ve daha sonrasında olaylar baya bir çirkinleşiyor sadistlik yüzünden.
Sadistlik halime girdiğimi anlaman için dişlerime bakman yeterli,eğer dişlerimi sıkıyorsam yanıma bile yaklaşma bence :)