Konuyu kapatin.

Gelme Imkaniniz Olsa Gelirmiydiniz?

• Gelirim

Kullanılan: 5 27.8%
  • Gelmem

Kullanılan: 13 72.2%

• Kullanılan toplam oy
    18

GizemliCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buildler Gerçekten Rezil Hep İşiktaş Tuğla Editmi Olurmuş Survivalvde Çok Abartmıssın Reklamcilarini Sunucuma Gönderme

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Afedersiniz,Ama oppai göğüsler demek.Neden böyle bir isim seçtiniz?
Ayrıca @Exhaust_ arkadaşımız doğru demiş.Ayrıca argo veya küfür etmemiş.
"Terbiyeni takında öyle gel" demişsiniz.Ama oppai nin anlamını bile bile böyle bir ad seçmişsiniz!
Ayrıca Reklam yapıyorsunuz!
Build is dead
argo dizboyu !

Ayrıca @startcraft adlı arkadaşımıza da
"Not (Outline) kullanmadik bildirmek isteriz." diyerek resmen d****k geçmişsiniz.

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle size katılmıyorum aksine cok yumuşak kararlar vermişsiniz.
- Başkalarının Sunucusunda Adam Çekemeyince REKLAM Yapan.
- Buildleri BERBAT , Degiştirilmeli . ( Çalmadan )
- Pluginleri Çok Abartı Görsele Sahip .
Dediğim Gibi Bu Yukardaki3 Şey Önemlidir. Ancak İlk Kuralı Düzeltmeden Önce Adam Olacagını Pek Sanmiyorum , İyi Günler.

Not Olarak = Sunucu İsmi Çincede Argoyu Temsil Ediyor.
İlk defa sana katılıyorum, daha authmeden firstspawn ayarlamayı bilmiyor arkadaş, broadcast lütfen çıkarkan spawndan çıkın yazıyor :)

xoyuyu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İlk defa sana katılıyorum, daha authmeden firstspawn ayarlamayı bilmiyor arkadaş, broadcast lütfen çıkarkan spawndan çıkın yazıyor :)
Kardeşim first spawni koymamin bir sebebi var herhalde burda gelip boş boş yorumlar yapmayin.Oyuncular sevmiyor firstspawni bug oldugu icin spawnda ickin diyorum adam bugla ormanda cikmis adamin itemlerini alir.Neden first spawn kullanmiyorum dersem her oyundan ciktiginda az lag oldugunda adamda oyundan attigin madenini (Vs) kaybeder bilincsiz bir sekilde yorum atmamaya dikkat edersek seviniriz :)

Buildler Gerçekten Rezil Hep İşiktaş Tuğla Editmi Olurmuş Survivalvde Çok Abartmıssın Reklamcilarini Sunucuma Gönderme
Kim reklamcilarimi sunucuna gönderiyor Terbiyesiz herif? Sen daha bu oglen geldin sunucumda ip'ini paylaşarak reklam yapdin.Sen kimsinde benim sunucuma girip reklam yapdikdan sonra reklamcilarini sunucuma gönderme diyorsun? Gecen seninle ts de konusmadikmi ? npc pluginin calismiyormuydu ? simdi gelip burda bana laga luga yapma.

Afedersiniz,Ama oppai göğüsler demek.Neden böyle bir isim seçtiniz?
Ayrıca @Exhaust_ arkadaşımız doğru demiş.Ayrıca argo veya küfür etmemiş.
"Terbiyeni takında öyle gel" demişsiniz.Ama oppai nin anlamını bile bile böyle bir ad seçmişsiniz!
Ayrıca Reklam yapıyorsunuz!
Build is dead
argo dizboyu !

Ayrıca @startcraft adlı arkadaşımıza da
"Not (Outline) kullanmadik bildirmek isteriz." diyerek resmen d****k geçmişsiniz.

Başkalarının Sunucusunda Adam Çekemeyince REKLAM Yapan.
- Buildleri BERBAT , Degiştirilmeli . ( Çalmadan )
- Pluginleri Çok Abartı Görsele Sahip .
Dediğim Gibi Bu Yukardaki3 Şey Önemlidir. Ancak İlk Kuralı Düzeltmeden Önce Adam Olacagını Pek Sanmam

Demiş bu arkadas yani bakarmisin? (Adam olucagini pek sanmam) derken zaten haysiyetsizlik yapmiş gelip burda konu baltaliyacaginiza gidin kendi sunucunuzunu o ancak iftira atarak calisan beyninzle sunucunuzu geliştirin.Ayriyetten Oppai benim kendi zevkim siz karişamassiniz? Kimse kimsenin sunucu ismine karişamaz konu baltalamaya devam edecekseniz gerekli yerlere basvurucagim.

NikiJoin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sw Güzel Bence Hakkını vermeyenler Var .

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Enchli elma yasak fakat edit iksirler ve bossların olduğunu söylüyorsunuz ki buda survivala ters düşüyor.
Konuya ve servere gelirsek klasik buldum geliştirmeniz gerekenler var. Buildlerde gelişmeli.