Konuyu Kapatınız

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne işe yarıyor? plugin hakkında bilgi yok, virüs total yok.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
virüs total kasıyor yükleyemedim
NPC classları alıntı olabilir mi? Çok fazla ingilizce kelimeye rastladığım için soruyorum. (Kusura bakma decompile ettiğim için 16 mesajı olan birisine tam olarak güvenemiyor insan) Ayrıca açıklama eklersen iyi olur.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NPC classları alıntı olabilir mi? Çok fazla ingilizce kelimeye rastladığım için soruyorum. (Kusura bakma decompile ettiğim için 16 mesajı olan birisine tam olarak güvenemiyor insan) Ayrıca açıklama eklersen iyi olur.
Ben "Phoenix Anti-Cheat" 'ı ilk yaptığımdada bana öyle 50 kişi isyan çıkartmıştı. Alıntı/Çalıntı diyip duruyolardı. Bide izinsiz pluginin kodlarına bakıp neden bunlar ingilizce diyip soruyorlardı bana.
2-3 gün önce PAC'ı tamamen baştan kodlamaya başladım.
Mesela hala ingilizce yapıyorum hepsini.

[fotoğrafları kaldırdım]

Hazır bahsetmişken reklam da yapayım.
Yakında PAC'ın tamamen baştan kodlanmış halini ücretsiz olarak sunucam :D

Son düzenleme:

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben "Phoenix Anti-Cheat" 'ı ilk yaptığımdada bana öyle 50 kişi isyan çıkartmıştı. Alıntı/Çalıntı diyip duruyolardı. Bide izinsiz pluginin kodlarına bakıp neden bunlar ingilizce diyip soruyorlardı bana.
2-3 gün önce PAC'ı tamamen baştan kodlamaya başladım.
Mesela hala ingilizce yapıyorum hepsini.

Hazır bahsetmişken reklam da yapayım.
Yakında PAC'ın tamamen baştan kodlanmış halini ücretsiz olarak sunucam :D
Benim sorum meraktandı baltalama amacı taşımamakta. Sabırsızlıkla bekliyoruz PAC'i efenim.

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben daha yeni başladım paylaşımlara pek fazla aktif olmuyorum