KONUYU LÜTFEN KAPATIN

LASTBLOW23

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SELAM ADIM (OYUNDAKİ): DEATKİNGS KONUYU FAZLA UZATMADAN DİREKT SÖYLEYECEĞİM
SERVERİ SEVDİM ANCA 1 KİŞİ HARİCİNDE ADI CmarneTio KENDİSİ SERVERDEKİ KURUCULARDAN BİRİSİ
NEDEN BANLANDIĞIMI SORDUM HACK AÇTIĞIN İÇİN DEDİ 4. HACK AÇIŞIMIZIDA JAİL YERİNE 24 SAAT BAN ATMANIN SEBEBİ NE DEDİM
UZATMA DEDİ BENDE UZATICAM DEDİM KES VE SÖYLEMEK İSTEMEDİĞİM Bİ KÜFÜRÜ ETTİ A.S AÇILIMINI SİZ YAPIN BU YORUMUDA YAPMAK DURUMUNDA BULUNDUM İYİ FORUMLAR...

DominionHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu beğendiğine sevindim CmanrieTo konusuyla yakından ilgileneceğim.Ayrıca sunucuda açılabilen hileler kısıtlı sadece düşük speedmine açılabiliyor ona da her uyarıda verilen cezayı arttırıyoruz.

Sunucu kapalı sanmayın bir süreliğine bakıma aldık sadece.

ripumut

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Lütfen pvp sırasındaki laga çözüm bulun. Muhtemelen alttaki pvp süresinin bitim süresi ve vs atılan insanın 3 hologramı lag yapıyor. Bu da vs'yi tamamen zevksiz ve saçma hale getiriyor. Serverin tek saçma ve beğenmediğim kısmı bu. Onun dışında harika bir server. En kısa zamanda oyunculara açmanız dileğiyle...

DominionHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkürler toplu savaşlarda evet sunucuda biraz lag oluyordu onun büyük bir kısmını şu anda çözüme kavuşturduk.Sunucunun açılma saati hakkında kesin konuşamam ancak en geç yarın akşam en erken bugün öğlen vakti açılacak büyük ihtimalle.

ripumut

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sadece toplu savaşlarda degil, 1v1'de de aşırı lag oluyor.