SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş dayanamıorum valla açın şu serveri sizde kurtulun bizde valla sw kalmadı oynıcak

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hazır map olması üzdü be...
Tecrübeli bir insan olarak buna kalkıştım. Siz sadece oyuna bakın. Bize ait bir Harita olsaydı kimse şöyle demeyecekti; "Oha haritaları kendilerinin. Vay canına 7/24 bu sunucuda oynamalıyım.."? Oyuncular oyunun kalitesine ve uygunluğuna bakıyor :) Emin olun fazlasıyla Macera bu sunucuda var. Oyuncuyu Minecraft'a sürüklüyoruz. Eminim ki kimse gerçek bir şekilde End'i, bir Portal yapmayı vs. bilmiyor. Ama bu sunucuda Minecraft'ı öğreneceksiniz. Hemde eğlenceli bir şekilde.

MrPandaTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Websitesi için falan grafiker server için builder almayı düşünüyosanız hazırım :)

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu çok güzel ve uğraşılmış.Sabırsızlıkla bekliyorum.

SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu kasa dediğiniz şey ne oluyor valla delirtti adamı oynamak için can atıyorum bu sw de

SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş tahminen bu kasa denilen şey ne zamana gelir?

kardeş bu kasa denilen şey tahminen ne zmn gelir?

server açılmıcak herhalde

atilla

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel olmuş kusura bakma görmedim map için yazdıklarını yeni görüyum başarılar.

447arda447

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çook ama çok teşekkür ederim. Hayatta Kalma üzerine sıkılmamanız aksine daha fazla eğlenmeniz, heyecanlanmanız ve korkmanız için elimizden geleni yaptık hala da yapıyoruz. Bu hafta değil diğer Haftaya sizlerleyiz. Yüksek ihtimal verebilecek olursam 1 Ağustos'ta görüşmek üzere :) Takipte kalın.
1 agustos dogum gunumde :D ınssalah acılır :DB)B)B)

LucasNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimdi Harika Ev Yapıyorum Birden Havaya Uçuyor Böyle bir şey Varsa Girmeyeceğim.