Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi Harika Ev Yapıyorum Birden Havaya Uçuyor Böyle bir şey Varsa Girmeyeceğim.
Şöyle düzeltelim. Harika bir ev yapıyorsunuz, biri geliyor TNT ile evinizi yağmalıyor. Korkmayın o bloklar 1 Dakika sonra tekrardan yavaş yavaş geri gelecektir :) Yani madem böyle bir şey dediniz ufak bir Spoiler vereyim. Eğer Kale vs. yaparsanız. Ufak bir Faction heyecanıda yaşayacak ve herşeyi havaya uçurabileceksiniz. Ama şunuda hatırlatalım Kaleye/Eve girmek için 1 Dakikanız var :) Sonra Kalenin/Evin içinde sıkışıp kalmayın.

LucasNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine Yaparsa

Ammaan Boşver Hemen Geliyorum sw ye :D

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine Yaparsa

Ammaan Boşver Hemen Geliyorum sw ye :D
Herobrine de sadece korkutuyor. Her an arkanıza bir "Ölüm.." tabelası koyabilir, her an camınızın önünde belirebilir, her an etrafınızda kafanızı yerleştirebilir, her an Sandığınıza bir not bırakabilir, her an Sandığınıza kafanızı bırakabilir ve her an sizi öldürebilir. Tetikte kalmalısınız :) Hiçbir zaman yanlız kalmayacaksınız sunucuda. Bu sunucu da eğlence birsürü Oyuncu varken değil, sadece siz varken eğlenceli ve korkutucu olacak :)

CoMe0n

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuyu okuyunca Minecrafta ilk başladığım zamanlar aklıma geldi. Bu herobrine hikayesini okuyunca da madene tek başıma inemez olmuştum.
Eski günleri hatırlatacak, soluksuz oynayabileceğim bir sunucuya benziyor. Umarım açılınca hayal kırıklığı yaşamayız, başarılar..

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu okuyunca Minecrafta ilk başladığım zamanlar aklıma geldi. Bu herobrine hikayesini okuyunca da madene tek başıma inemez olmuştum.
Eski günleri hatırlatacak, soluksuz oynayabileceğim bir sunucuya benziyor. Umarım açılınca hayal kırıklığı yaşamayız, başarılar..
Amacımız tam olarak buydu. Bu sunucunun net amacı Minecraft'ın içine sürüklemek sizi. Beklemede kalın :)

SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaw bi reklam atıyonuz serveri 1 ay sonra açıyonuz insanın oynama hevesi kalmıyor

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw bi reklam atıyonuz serveri 1 ay sonra açıyonuz insanın oynama hevesi kalmıyor
Kardeşim sunucu hazır. Sunucunun başlangıcına kadar bir yaprağına, kuşuna kadar herşeyi hazır. Kasamız yok ne yapalım? Kasamı yaratalım. Kasa gelmiyor. Kasa gelsin açacaz.

* Sunucumuz bugün saat 21:00'da açılıyor. İyi günler!

atilla

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sunucu hazır. Sunucunun başlangıcına kadar bir yaprağına, kuşuna kadar herşeyi hazır. Kasamız yok ne yapalım? Kasamı yaratalım. Kasa gelmiyor. Kasa gelsin açacaz.

* Sunucumuz bugün saat 21:00'da açılıyor. İyi günler!
İp nedir acep ?

YSF007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Basarilar insallah İyi Yerlere Gelirsiniz