Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
@afesraca beğenmiş bende beğenyim :) güzel görünüyor başarılar heycanla açılmasını bekliyorum.
Valla ne yalan söyleyeyim. Bende çok heyecanla açılmasını bekliyorum. @GranderOfficial 'in isteği üzerine böyle bir işe kalkışmış bulunmaktayız. Oyunu yabancı bir sunucuda denediğimde tüylerim diken diken oldu. Hani bu Hypixel tarzındaki bir Oyun. O bomba olsun, 3D silahlar olsun. Ağzım açık kaldı. Türkiye'de de tutulacağına eminim..

Qratos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla ne yalan söyleyeyim. Bende çok heyecanla açılmasını bekliyorum. @GranderOfficial 'in isteği üzerine böyle bir işe kalkışmış bulunmaktayız. Oyunu yabancı bir sunucuda denediğimde tüylerim diken diken oldu. Hani bu Hypixel tarzındaki bir Oyun. O bomba olsun, 3D silahlar olsun. Ağzım açık kaldı. Türkiye'de de tutulacağına eminim..

Emirr Yeni sw ? ben önceki betada oynamıstım hapisden kaçma şeyinde insan olmustum :) ama ondan sonra sw kapandı flan açıldı ozaman ben online degildim pek Tarih Verilcekmi Nezaman ? White list olcakmı? Ve Kasa açma Kesinlikle Olsun Yardım edebilecegim bir şey varsa sölyblrsn

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emirr Yeni sw ? ben önceki betada oynamıstım hapisden kaçma şeyinde insan olmustum :) ama ondan sonra sw kapandı flan açıldı ozaman ben online degildim pek Tarih Verilcekmi Nezaman ? White list olcakmı? Ve Kasa açma Kesinlikle Olsun Yardım edebilecegim bir şey varsa sölyblrsn
O sunucu güzeldi ama sürükleyici değildi. Bu sunucu daha sürükleyici ve daha eğlenceli. En azından sıkıcı değil. Yani her an, her saniye oynayabileceğiniz bir oyun türü. Whitelist olmayacak. Tamamen Crack ve kesin tarih olarak @GranderOfficial 'e sormalısınız.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
CS:GO Minecraft'a taşınsa çok iyi olur bence tabi oynarlarmı ? :)
Ama örneğin kasalar gelse bu kasaları lobide açsak , bunlardan itemler veya skinler çıksa çok iyi olmazmı ?
Ranked girebileceğimiz yerler olsa iyi olmazmı ?(Tabi sunucu büyürse Ranked Gelebilir)
Ayrıca sunucuyu Global yani İngilizce dilinde yap bence TeamSpeak Adresi kurup birbirleri ile konusabilir arkadaslar.
Ben kısaca yapılabilicekleri söyledim gerisi size kalmış :).

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Farklı bir sunucuya benziyor.Sağlam bir tp ile tutar.Peki sunucuda TeamDeathMatch'mı yoksa normal silahlı pvp'mi.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
CS:GO Minecraft'a taşınsa çok iyi olur bence tabi oynarlarmı ? :)
Ama örneğin kasalar gelse bu kasaları lobide açsak , bunlardan itemler veya skinler çıksa çok iyi olmazmı ?
Ranked girebileceğimiz yerler olsa iyi olmazmı ?(Tabi sunucu büyürse Ranked Gelebilir)
Ayrıca sunucuyu Global yani İngilizce dilinde yap bence TeamSpeak Adresi kurup birbirleri ile konusabilir arkadaslar.
Ben kısaca yapılabilicekleri söyledim gerisi size kalmış :).
Her şeyin bir başlangıcı ve tutuluşu vardır. Kasalar ve bu kasaları Lobide açmak CS:GO'nun olmazsa olmazı. Sadece şöyle bir sorun var. Silah Skinlerini Minecraft Eşyalarına uyarlamak çok ama çok ciddi bir konu olduğu için tabi ki bunlar hemen gelmeyebilir. Ama Silahlar 3D olarak çok hızlı bir şekilde sunucuya aktarılmaya devam edilecektir. Rekabetçi dediğimiz bu Mod elbette gelecektir fakat Rütbe sistemi ayarlandığı zaman gelecektir. Rekabetçi olmazsa olmazımız. Bunun sezonları var :) Sunucuyu ilk olarak TR olarak açmayı planlıyoruz. İleride EN dili getirilebilir tabi ki. Fikirleriniz için teşekkürler ama biz bunlardan da ötesini düşünürken zaten yapılması gerekenleri söylemişsiniz :) Biz daha ilerisini ve daha eklenebilir özellikler düşünüyoruz. Bunlar klasik şeyler :) Yani Minecraft sonsuz hayal gücünün yapılabileceği tek platform. Minecraft'a CS:GO net bir şekilde aktarılabilir. Fakat bu oyun CS:GO'dan da öte şeylerin eklenebilirliğini sağlayan özelliklere sahip.
Farklı bir sunucuya benziyor.Sağlam bir tp ile tutar.Peki sunucuda TeamDeathMatch'mı yoksa normal silahlı pvp'mi.
Sunucu tamamen CS:GO tipi bir sunucudur. Öyle Silahlı Factionmuşçasına saçmasapan bir stili yoktur.

Yorumlarınız için teşekkürler. İyi günler dilerim :)

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hileler engellencek değilmi :) Ya da kendi clientlerini yaparsınız sanırım.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hileler engellencek değilmi :) Ya da kendi clientlerini yaparsınız sanırım.
Yok canım Client felan. Bismillah :D Biz MC:GO diyoruz ama CS:GO'nun ilk Sürümünü açıyor gibiyiz. Yani şöyle diyeyim;

Açılış;
- AK 47

Gidişat;
- AK 47
- M4A1
- Flaş, El, Sis, Yanıltıcı Bomba.
- Molotof.
- Gerçekçilik.
- Rütbe Sistemi.
- Kasalar.
- Rekabetçi.
- Rastgele oda arayışı.
- Arena seçimi.

Bu yolda umarım bize destek çıkarsınız. Sevgili arkadaşlar :) Hile konusunada gelirsek. Benim sunucumda kimse Hile yapamaz. Bunun bir Koruması yok ama 7/24 Nöbetteyiz. Sizede bir Rapor Paneli koyacağız. Sizde şikayetçi olduğunuz Oyuncuyu bize bildireceksiniz..

(NOT: Bu bir Örnektir.)