KonyaCraft Hub sunucu!

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Evet, idare eder!

Kullanılan: 9 52.9%
  • Hayır, beğenmedim ve geliştirilmeli.

Kullanılan: 8 47.1%

• Kullanılan toplam oy
    17

OziGhost

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar sevgili forum üyeleri bugün sizlere Konyacraft Hub sunucusunu tanıtacağım! Sunucumuz OPPvP ve Factions olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Hemen tanıtıma geçelim!
Genel Bilgi
Sunucu yetkililerimiz ilgilidir ve sizin sorunlarınızla ellerinden geldikçe ilgilenirler. Sunucumuzun güzel bir hammadde yeri ve toplamda 3 tane lapis alanı bulunmaktadır. Hub doğma alanımız alıntı değildir ve sunucumuzun mimarları olan MMDF ve Yumcake tarafından yapılmıştırlar.
Sunucumuzun Özellikleri
Sunucumuz 8GB fiziksel RAM(memory)'e sahip bir VDS üzerinde çalışmaktadır. Sunucumuzun alan adı konyacraft.batihost.com'dur.
Sunucuda Uyulması Gereken Kurallar
  1. Hile veya oyunda diğer oyunculara karşı avantaj sağlayabilecek bir mod kullanmak yasaktır.(OptiFine hariç)
  2. "/tpahere" yani yanınıza ışınlamak için istek yollama komuduyla oyuncuları tuzağa çekmek KESİNLİKLE yasaktır.
  3. Sohbet kısmında küfür, argo ve siyasi propaganda yapmak yasaktır. İlk yapıldığında uyarılır, sonrakinde 5, 10, 15 dakika süreyle oyuncu susturulur.
  4. Sohbet kısmında dini aşağılama veya ayrım yapmak yasaktır. 3. kuraldaki ceza sistemi uygulanır.
  5. Yetkililere hakaret etmek uyarısız en az 30 dakika susturulma cezası alır.
  6. Reklam yapmak yasaktır. Reklam yapanlar uyarısız Lobiden ve Factions sunucusundan IP-BAN yer.
Önemli Not: Güvendiğiniz kişinin ihanetinden KonyaCraft yetkilileri sorumlu tutulamaz.
KonyaCraft sunucumuza gelen herkesin bu kuralları kabul ettiği varsayılır ve buna göre icraata geçilir. İSTİSNA yoktur.
Sunucu Yetkilileri
Mevcut 6 adet yetkilimiz vardır. Bunları saymak gerekirse:
[SunucuSahibi] Ahmett (IGN: agelir3)
[Admin] Okann (IGN: GallasTR)
[Admin] Berkk (IGN: NugeTR)
[Ustamimar] MMDF (IGN: MMDF)
[Ustamimar] Yumcake (IGN: Yumcake)
[Moderatör] newbie (IGN: newbie)
Bilmeyenler için: IGN "In-game name" kelime tamlamasının kısaltmasıdır ve Türkçe'de "Oyun-içi isim" anlamına gelmektedir.
Sunucumuzdan Resimler
Hub Spawn Alanı:

Factions Spawn:

OPPvP Yakın Çekim Portal:

Factions Yakın Çekim Portal:

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Daha fazla oyun eklersen daha guzel olur.

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skyblock Hızla açmaya uğraşırmısınız hiç adam gibi skyblock server yok.

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
Skyblock Hızla açmaya uğraşırmısınız hiç adam gibi skyblock server yok.
Aslında tüm sunucuları tamamladıktan sonra yeni makinaya geçip hepsini birden eklemeyi düşünüyorduk ancak beta olarak (15-20 kişilik) Survival ekleyecektik. İstek olursa Survival yerine SkyBlock eklenebilir.

FinalFantasy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Profil fotonu gören sunucudan kaçar zaten."ve letler sv açmasın"diyor herkes:)

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
@OziGhost u diyorum lan coluk cocuk server acıyor yaa
Sunucuyu kuran benim.
OziGhost (Oğuzhan) benim değer verdiğim bir kişi.
her şey yaşta bitmiyor. Ben ondan daha yaşlıyım ancak onun kadar iyi mimariye sahip değilim!
Burası milleti aşağılama yeri değil. Konuyu kapat lütfen!

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Usta mimar diyorlarda br ve set den ibaret tüm haritalar :D
Sunucu ilk olarak giriş seviyesinde açıldı fakat sevenleri, destekleyenleri, emek verenleri, VIP alanları fazla olduğu için yarı yolda bırakamayıp geliştirmeye karar verdiğimizi anladık.

Haritalar giriş seviyesindeyken hazırlandılar, mimarlarımız ekibimize yeni katıldılar. Amiral gemimiz factions'un MAP'larını iyileştirdikten sonra HUB sunucular yapılmaya başlanacak ve sırayla sunucuya eklenecekler.

Allah'ın izniyle sunucuyu daha iyi yerlere taşıyacağız.

OziGhost

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Profil fotonu gören sunucudan kaçar zaten."ve letler sv açmasın"diyor herkes:)
Merhaba dostum uzun süredir online degildim ve sana soruyorum hiç build yaptın mı yada hiç server açtın mı?
Hadi bunları geçtim ''ve let'' diyorsun daha yasımın kaç oldugundan haberin yok :) kişisel profilimi sana mesaj olarak atacagım bakalımkimmişimgör diye.[DOUBLEPOST=1434609043,1434608881][/DOUBLEPOST]
Usta mimar diyorlarda br ve set den ibaret tüm haritalar :D
Merhaba dostum bir set'ten ibaret demişsin de ona sinirim bozuldu biz bu haritalar için saatlerimizi hatta günlerimizi harcıyoruz kısacası emek veriyoruz bir gün sende gel sunucumuza faction spawnın devamını sen izlerken yapalım acaba ''SET'' komuduylamı yapıyoruz sende görürsün.