KOPYA TEKNİKLERİ BİLEN?!

MevsimLix

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Perşembe günü matematik sınavı var , 70'in altında alırsam naneyi yiyorum beyler/bayanlar
Elinizde ilginç kopya taktikleri varsa bi yazın da faydanalım :D

Moderatör tarafından düzenlendi:

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sonra Türkiye niye gelişmiyor git çalış bence

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kitabı aç bak :D ki bu biraz sıkıntı öğrenmenin aklı havada olması lazım
en temiz ve en eski kopya yöntemi peçete
peçeteye kopyaları yaz ama tek taraflı olsun neyse peçeteyi cebinden çıkar biraz burnuna sür hani dikkat çekmesin sonra masaya koy artık ne gelirse :D
ha baktın hoca geliyor hemen peçeteyi al burnunu sil böylelikle hocanın dikkatini çekmemiş olursun

ne güzel lan ben böyle taktiklerle uğraşmıyorum kopya çekeceksem takıyorum USB yi ne var ne yok yazıyorum :D
en temiz kopya benim ki :D[DOUBLEPOST=1420538073,1420538032][/DOUBLEPOST]
sonra Türkiye niye gelişmiyor git çalış bence
kopya çekmekte bi başarıdır ve her insan kopya çekemez :D

MineThor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kopya Kağıdını Ayakkabının Üstüne Koy Alta eğil bak daha nedim :D

MineThor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kopya vermek sevaptır. Yardımlaşma yapıyorsun.
Kopya çekmek ise çaba vermektir. Çaba olmadan kopya çekemezsin, bu da bir başarı.
[DOUBLEPOST=1420538288,1420538208][/DOUBLEPOST]
Sen buna inanıyormusun ? Diyelimki alta değildi, ayakkabının altına nası bakacak ?
Valla Bizim Hocalar Mal Hiç Bakmazlar Sınavda DEFTER Açan Gördüm ben..

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
ahah :D Lisede sizi görmüyorlar mı olum :D Yaş kaç yaş :D Bence hiç bu işlere girme en küçük hatanda bitersin.

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lisede öyle değil hoca kağıttan başka bi yere baktığını görsün yanına geliyo kalk bakim ayağa elini aç diyor sıranın altına bakıyor öyle kolay değil ha bu arada 7-8. sınıfta kopya çekmeye gerek duyduysanız lise'ye hiç gitmeyin direk açık lise'ye kayıt olun derim.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Okuldan yaziyorum...

hic kopya cekmedim , cektirtmedim [HASHTAG]#NeverGiveUp[/HASHTAG]

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ahah :D Lisede sizi görmüyorlar mı olum :D Yaş kaç yaş :D Bence hiç bu işlere girme en küçük hatanda bitersin.
Evet lisedeyim ve görüyorum size bir öneri vereyim sınıfın genel durumu kötüyse genelde hocalarınız sınıf yerine başka yerlere bakarlar çünkü biliyorlar kopya çekemezlerse yine kalacak sınıf, o yüzden ortak sınavlarda 12. sınıfların bana yardım ettiği oluyor ve çoğu kişi telefondan bakıyor sınav sorularına yani çok kasmayın rahat olun :(

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet lisedeyim ve görüyorum size bir öneri vereyim sınıfın genel durumu kötüyse genelde hocalarınız sınıf yerine başka yerlere bakarlar çünkü biliyorlar kopya çekemezlerse yine kalacak sınıf, o yüzden ortak sınavlarda 12. sınıfların bana yardım ettiği oluyor ve çoğu kişi telefondan bakıyor sınav sorularına yani çok kasmayın rahat olun :(
hoca nede olsa kalacaklar diye bakmıyor ama bilmiyorlar ki geçecekler :D

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
12sınıftayım zaten de bizim hocalar çok meraklı aralarda 3 hoca dolaşıyor sınav sınıfında ben yapamam vallahi.