[KORKU] THE NIGHTMARE: BÖLÜM 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Çok iyi!

Kullanılan: 3 75.0%
  • İyi!

Kullanılan: 0 0.0%
  • İdare Eder...

Kullanılan: 1 25.0%
  • Kötü!!

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

cliffhanger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Öncelikle bu kadar uzun süredir video yapmadığımız için bütün arkadaşlardan özür dileriz, eğer bu da tutulursa devamını getirmeyi planlıyoruz. Ekip arıyorduk fakat olmayacağını anlayınca yine 2 kişiyle başardık. Dublaj yapacaktık fakat yapmacık konuşmalar yerine Sitepal'dan komik konuşan arkadaşımız KEREM'i konuşturduk. İzlediğiniz için teşekkürler...

cliffhanger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
süper olmuş devamı gelsin.
Teşekkür ederiz, devamı için uğraşacağız :alay:
Doku paketiyle daha güzel olacağını düşünüyorum, kendini daha fazla geliştirebilirsin.
Teşekkürler dostum, aslına bakarsan shader yüklemeyi düşündüm, bilgisayarım gayet iyi özellikli fakat Fraps meretini açınca neler olur tahmin edemedim o yüzden ikileme düşmedim değil, bir an önce videoyu yayınlayalım da diğer bölümlerde shaderını texture packini uygularız diye yapıp editleyip yükledik.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz, devamı için uğraşacağız :alay:

Teşekkürler dostum, aslına bakarsan shader yüklemeyi düşündüm, bilgisayarım gayet iyi özellikli fakat Fraps meretini açınca neler olur tahmin edemedim o yüzden ikileme düşmedim değil, bir an önce videoyu yayınlayalım da diğer bölümlerde shaderını texture packini uygularız diye yapıp editleyip yükledik.
Öyle aceleyle davranmayacaksın işte :)

ChaosTheory

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3.ncü bölüm üstünde de çalışıyoruz arkadaşlar

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Shaders veya Texture pack daha güzel yapar bence ekleyin