Korkuyorum [Astral Seyahatten]

xXfuckjea23Xx

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya Çok şu an Ağlıyacak Durumdayım Korkuyorum. Bu Astral Seyahat Kesinlikle Gerçek Bugün Youtube'da Birkaç Farklı Kanalın Astral Seyahat Hakkında Hazırladığı Videoları İzledim Ve Taktiği Çözdüm. Az Önce Yatağa Girdim Kulaklıkla Müzik Dinlerken Astral Seyahat'e Geçmeyi Deniyim Dedim. Yattım Önce İnternetten Bulduğum Astral Seyahat Müziği Dinleyim Dedim Onu Dinleyemedim Korktum. Sonra Dedim Ceza Türk Marşını Açıyım Onu Hem Biliyorum İyi Olur Korkmam Dedim Açtım Müziği Yumdum Gözümü Önce Adamların Videoda Verdiği Taliimatları Uygulamaya Başladım. Ruhumun Bedenimden Ayrıldığını Düşündüm. Ekranın Siyah Olduğuna Odaklanarak. Sonra Videoda Diyorduki Ruhunun Göbek Deliğinden Çıktığını Düşün, Bende Öyle Yaptım. Birde Diyorduki Eğer Vücudunun Sallanmaya Yada Dönmeye Başladığını Fark Edersen Astral Seyehate Giriyorsun Demektir Diyordu. Ben Resmen Döndüğümü Hissettim Böyle Vücudum Uyuşmaya Başladı. Önce Cinsel Organ Uyuşmaya Başladı (Yanlış Anlamayın Bilimsel Konuşuyoruz Burda :D) Sonra Bütüm Vücudum Uyuştu Döndüm Yaa Ağlama Geldi Yine Korkudan Ya Sonra Resmen Biraz Daha Odaklansam Ruhum Çıkıcaktı Ama Çok Korktum :((( şu an Titriyorum Eğer Fantazi Yaşamak İstiyorsanız Anlattığım Gibi Yapın Yemin Ederimki Bu Anlattıklarım Gerçekten Oldu. Bende İlk Başta İnanmamıştım Ama Dönmeye Başlayınca Vücudum Dedim Tamam Yeter Açalım Gözlerimizi... Korkuyorum .............

Moderatör tarafından düzenlendi:

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Neden bu kadar gereksiz işler ile uğraşıyorsunuz soruları*

Zorin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
madem korkuyorsun niye uğraşıyorsun soruları*

Hozoke

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
" Charlie Charlie are u Here ? " Yapmıştım yanlızken kapı çarptı sonra Kalem yes oldu, Bende korktum tabi bir şey yapar diye. PC Geçtim, Vine izledim. Böyle şeyler olabiliyor gerçektende. Astral seyahat Nasıl yapılıyo özelden atarmısın.

xXfuckjea23Xx

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya Bukadar Laf Ediceğinize Bi Deneyin Becerebilirseniz Yapmayı Eğer Korkmazsanız Gelin Bana Laf Atın Ben En Azından Yolu Yarıladım. Ruhun Bedenden Ayrılmasından Söz Ediyoruz Burda Ya Geri Bedene Dönemezse Ve Düşünsenize Yukardan Kendi Bedeninizi Görüceksiniz :/

OneMoreTime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu anormal bir durum değil istem dışı astral seyahat yapan akrabalarım var ¬_¬

Edit: Babannemin ölümünü izledim ben şu saçma şey yüzünden ertesi gün vefat etti..

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olm astral seyahat olsa millet niye metrobüsle seyehat ediyor ?

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
astral seyahat ve bilimsel ?

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Bak şu büyü işleriyle ilgileniyorum büyü gerçek astral seyahatinde gerçek olması büyük olasılık