Korona Virüsü - Ya İstediklerini şu an Gerçekleştiriyorlarsa?

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam Forum Gamer!
960x505-corana-virusu-turkiyeye-gelebilir-mi-corana-virusu-nedir-belirtileri-nelerdir-15796946...jpg

Merhaba dostlarım 2020 yılı insanlık için çok acı başladı. Daha yılın ilk ayını geride bırakmadan birçok farklı olayla karşı karşıya kaldık. Depremler, Virüs, Yangınlar, 5000 Devenin öldürülmesi ve daha da fazlası. İnsanoğlu yaptığı hataların bedelini ödemeye başlıyor. Her ne kadar çok fazla kötü olaylara maruz kalsak ta şuanda dünya basınını ve insanoğlunu fazlaca meşgul eden en önemli olay KORONA VİRÜSÜ!

İlk başta korona virüsü nedir buna bir bakalım. Korona aslında büyük bir virüs ailesidir. Örnek vermemiz gerekirse daha önceki yıllarda dünyayı meşgul eden SARS ve MERS sendromlarını sayabiliriz. Korona virüsler tek zincirli, pozitif polariterli, zarflı RNA virüsleridir, ama son çıkan korona virüsü çift zincirli yapıya sahiptir.

Şimdi daha önceki tek zincirli virüslerin direk hangi hayvanlardan geçtiğini anlayabiliyorduk, ama çift zincirli yeni virüs doğal değil aksine yapay bir virüs gibi duruyor. Bunu gören komple teorisyenlerin aklına hemen
Georgia Guidestones geliyor. Bu taşlarda yazan cümlelerden bir tanesi de şöyle ; İnsan Nufüsünü 500 Milyondan Aşşağıda Tut.

Evet şunu biliyoruz ki dünyayı yöneten çok güçlü aileler ve tarikatlar var. Bütün dünya onların isteklerine ve izinlerine göre ilerliyor. En büyük amaçları dünya nüfusunu belli bir sayının altında tutup dünya kaynaklarının azalmasını engelleyip doğanın yenilenmesini sağlamak.
İlk bakışta çok mantıklı amaçları olduklarını sanıyoruz. Ama bu amaçlarını yerine getirmek için 6.7 Milyar insanı öldürmeleri gerekiyor. Bunu bir askeri savaş ile yapamazlar savaş demek doğanın zarar görmesi demektir. Bunu anca virüsler aracalığı ile yapabilirler. Bu korananın yeni versiyonu ise tamda istedikleri şey. Yeni virüsün sarmal yapısının daha önce hiç görülmeyen bir şifreleme ile şifrelendiğini biliyor musunuz?. Virüs gün geçtikçe kendi kendine evrimleşiyor ve kendine yeni özellikler katıyor. Virüse yapılan doğrudan işlemler ile evrimin zamanını ve özelliklerini belirleyebiliyorlar. Bir sonra ki evrim ya zombi dönüşümü ise?

Bu konu çok geniş. Sabaha kadar konuşup kendi komplo teorilerimizi anlatsak bitmez. Sizin fikirlerinizi de çok fazla merak ediyorum sizce bu aile ve tarikatların gerçek amacı ne doğanın yenilenmesi bir bahane olabilir mi? aslında tek istekleri dünyanın hakimi olmak mı? sizleri de alt tarafta yorumlarda bekliyorum.

Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan!

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Overrated bir virüs, yaza kadar kalmaz ümüğünü sıkarlar bunun korkmayın lan. Daha Mers, Sars kadar adam öldürememiş gelmiş artistlik yapıyor millete bulaşıyorum diye.

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aklıma Plague Inc. geldi. Düşünsenize yüksek makamlı kişilerin elinde dünya haritası olan bir tablet varmış.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Hayır. Bu yapay bir virüs değil. İlk olarak bu virüs tipi 1960'larda keşfedildi ve yarasa tabanlı bir virüs, ve bil bakalım nerede yarasaları çorba yapıp yiyorlar. Muhtemelen ilk hasta çok pişmemiş bir yarasa yedi. Yani kısaca bu salgın, Çinlilerin her hayvanı yeme huylarından başladı büyük ihtimalle.

İkinci olarak eğer milyarlarca dolarımı insanları öldürsün diye ürkünç bir bilim adamına para verseydim ve bana böyle bir virüs sunsaydı fil dişinden yapılmış sarayımdan o bilim adamının kellesine ödül koyardım.

Corona virüsünü kaptıktan sonra belirtileri rahatça görülebiliyor. Bu yüzden belirtisini en az 48 saat içinde göstermeyen bir virüs yapmasını isterdim. Ayrıca %2.9 ölüm oranı çok acınası bir şey. Eğer bazı Çinli vatandaşlar inat etmeyip hastaneye gitseydi muhtemelen salgın bile olmayacaktı.

Dediklerime rağmen bu virüs gerçek bir şey yine de güvende kalın.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hayır. Bu yapay bir virüs değil. İlk olarak bu virüs tipi 1960'larda keşfedildi ve yarasa tabanlı bir virüs, ve bil bakalım nerede yarasaları çorba yapıp yiyorlar. Muhtemelen ilk hasta çok pişmemiş bir yarasa yedi. Yani kısaca bu salgın, Çinlilerin her hayvanı yeme huylarından başladı büyük ihtimalle.

İkinci olarak eğer milyarlarca dolarımı insanları öldürsün diye ürkünç bir bilim adamına para verseydim ve bana böyle bir virüs sunsaydı fil dişinden yapılmış sarayımdan o bilim adamının kellesine ödül koyardım.

Corona virüsünü kaptıktan sonra belirtileri rahatça görülebiliyor. Bu yüzden belirtisini en az 48 saat içinde göstermeyen bir virüs yapmasını isterdim. Ayrıca %2.9 ölüm oranı çok acınası bir şey. Eğer bazı Çinli vatandaşlar inat etmeyip hastaneye gitseydi muhtemelen salgın bile olmayacaktı.

Yarasa değil ama sen bilirsin.

Mareşal Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiçbirinizin ve benim bilim adamı olmadığı var sayarak ve konuyu okumamış olup sadece konunun başlığından dolayı on yargılı olduğumuda var sayarak pek konuşmaya gerek yok sorularınıza ve merak ettiklerinizi
bu videodan izleyebilirsiniz .

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hocam her ne kadar ölüm oranı az da olsa dikkatli olunmalı, virüs gün geçtikçe kendi kendine evrimleşiyor. Ölüm oranı git gide artıyor.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Kendimi düzeltiyim. Yarasa yeme teorisi muhtemelen doğru değil.

2019-nCoV daha önce bulunan ve yarasa asıllı olan bir virüse çok benziyor o yüzden büyük bir ihtimalle yarasa kaynaklı.
uyumam gerek.
Bu dediğim doğru ama Wuhan'da o kadar yarasa yeme kültürü yok diye biliyorum. Onun yerine yarasalardan başka bir hayvana geçmiş olabilir (mesela bir yılana) ve hastalıklı olan artı kötü şartlar altında tutulan etleri insanlar yemiş olabilir. Bana sorarsanız muhtemelen yasa dışı deniz ürünleri satan yerlerden başladı.

Hocam her ne kadar ölüm oranı az da olsa dikkatli olunmalı, virüs gün geçtikçe kendi kendine evrimleşiyor. Ölüm oranı git gide artıyor.
Doğru. Daha salgının başındayız ve her ne kadar ölüm oranıyla yargılamak yanlış olsa da Coronavirüsü bildiğimiz soğuk algınlığı kadar ölümcül bir hastalık. Tek başına sizi öldürmeye yetmez. Öldürmesi için ya daha önceden bir çeşit hastalığınız olması gerekiyor ya da bağışıklık sisteminizin çökmüş olması gerekiyor. Soğuk algınlığından tek farkı, bir aşısı olmaması.

Önce de dediğim gibi her ihtimale karşı önleminizi alın. Maske takmak sizi korumaz. Sadece hasta görünen insanlardan uzak durun, elinizi yemek yemeden/yüzünüze dokunmadan önce sıcak suda 20-30sn yıkayın. Bu virüs birçok bakteri ve virüs gibi sıcakta ölüyor.