Koşarken Geri atma

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Marhabalar
Sunucumda Tps 19.9 ken Yani hiçbir Kasma Olmasa Bile Koşarken Geri Atıyor
Koşarken Dediğim Düz Koştuğunda Sorun Yok Ama Koşarken Zıplarsa Geri Atıyor Oyuncu Kullandığım Hile Koruması NCP
Tahminim Fly dan Kaynaklanıyor Ama Ayarlarını Bulamadım 2 bloktan yukarı çıkınca Geri Atıyor onu 3 blok yaparsam Sorun Düzelecek Galiba

Lütfen Bilen Arkadaşlar Yardımcı Olabilir mi_?

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tahmininden ziyade kullandığın anti-hile eklentilerini ve eğer sana daha detaylı ve net bi rapor yazabilmemi istiyorsan tam sunucu sürümün, tam eklenti listen ve sunucuda bu olay yaşanırken loglardan bi kesit paylaşman gerekiyor.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tahmininden ziyade kullandığın anti-hile eklentilerini ve eğer sana daha detaylı ve net bi rapor yazabilmemi istiyorsan tam sunucu sürümün, tam eklenti listen ve sunucuda bu olay yaşanırken loglardan bi kesit paylaşman gerekiyor.
Ben Oraya Yazdım Zaten %99.9 NCP Plugini yapıyor fly dan ama bulamadım ayarlarını kısmayı
Kullandığım Tek Hile Koruması NoCheatPlus Sunucu Sürümüm 1.8

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer sorunu düzeltmek istersen tüm eklentilerin ve loglar gerekli. Eğer sorunu kısmi olarak düzeltmek istersen NCP yi sil. Eğer sorun hala devam ediyorsa sana sorunun neyden kaynaklandığını söylemem için eklenti listen ve loglar lazım.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer sorunu düzeltmek istersen tüm eklentilerin ve loglar gerekli. Eğer sorunu kısmi olarak düzeltmek istersen NCP yi sil. Eğer sorun hala devam ediyorsa sana sorunun neyden kaynaklandığını söylemem için eklenti listen ve loglar lazım.
Ben Sadece Neyden Kaynaklandığını söyledim plugini silmek asla çözüm olmaz Bu konudaki uzmanların confingdeki sorunu çözmesini bekliyorum
Teşekkürler

Prisma

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok laglıysan, ncp plugininden kaynaklanıyor olabilir.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu 1.12.2 yap ve NCP yükle değil mi ? @Blueyescat

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
logs.png

logs2.png

latest.log isimli log dosyasını bize gönderebilirsen sorununu çözmeye çalışabiliriz.

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tek yapman gereken AhmetMelihTR yada benzeri plugin paketlerindeki nocheatplus confingini alıp kendi sunucuna atmak. pakettekiler ayarlı olduğu içni sıkıntı çıkarmayacaktır.​

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok laglıysan, ncp plugininden kaynaklanıyor olabilir.
Sunucuda Lag yok dedim konuda
Sunucuyu 1.12.2 yap ve NCP yükle değil mi ? @Blueyescat
Lütfen sorunu Bilenler Yardımcı Olsun Yazıyor Konuda

Ekli dosyayı görüntüle 87867
Ekli dosyayı görüntüle 87868
latest.log isimli log dosyasını bize gönderebilirsen sorununu çözmeye çalışabiliriz.
Loglara Baktım Sorun Görünmüyor Dediğim Gibi NCP den Kaynaklı
@Oktay_TR indirmeye üşeniyorsan buyur :)hastebin

Deneyeceğim

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Herhangi bir hile koruması varsa engeller fly olarak sayar.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bu sorun ncp den kaynaklı. Configte ki survivalfly'ın değerleriyle oynayıp test et. Ayrıca /ncp notify on yazdıktan sonra op olmayan başka bir hesabından aynanda oyuna girip koşup zıplamaya başla, geriye attığında asıl hesabına dön. NCP: xx failed survivalfly vl.1 tarzı bi mesaj olacak onu SS olarak at. Configinide atabilirsin. Bu sorun için plugin listene veya NCP'yi silmene ihtiyaç yok. NCP her sunucuda olan gerekli, her anti hilenin temel anti hilesidir. Silmek bir çözüm değil, bir ertelemedir.