Kova Paketi - MMORPG Sunucular İçin Tasarlanmış Yüksek Grafikli Mod Paketi - Daha Fazla FPS v1.2

Paketi technic launcherden indirmeye üşenirmisiniz?

• Tabikide hayır kardeş kim uğraşır onla.

Kullanılan: 7 43.8%
  • Olur tabikide bu sayede paketim hep güncel kalır.

Kullanılan: 9 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    16

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar! Son zamanlarda MMORPG haberleri artmaya başladı, bende dururmuyum hiç. Dedim şöyle güzel bi paket yapiyim grafiği olsun ses efektleri olsun oynayış tecrübenizi üst seviyelere çıkarsın. Bence iyi dedim ve sonuç olarak bu paketle karşınızdayım Kova Pack! Evet çok yaratıcı bir isim biliyorum. Technic launcher platformunda yayınlayacağım için olabildiğine ingilizce yapmaya çalıştım kusura bakmayın.

Oyun İçi Görüntüler

Meraklılar için mod listesi;
Shaders
Optifine
Resource Loader
Custom Main Menu
Sound Physics
Advanced Capes (dahaca aktif değil)

Dynamic Surroundigs
Blur
Real First Person Render

Ek Mod
#EKLENİCEK

Kurulum
Nasıl kurulacağı Rar dosyasının içinde yazıyor olucaktır.
Bununla beraber bir videoda hazırlicam, beklemeden kalın.

Doku Paketi
Pakette kullanılan doku paketi Bdubs + gui olaraksa conquesttir. Ayrıca resourcepack klasörünüze atmanıza gerek yoktur. Paketi düzgün kurun yeter.

Shaders
Paket içinde bolca shaders bulunmaktadır. Eh bana sorarsanız hangisini kullanmalıyım diye seus derim. Orta seviye bi bilgisayarlar için ise Edi's sharders ve bilgisayarım iyi olduğu halde ben bunu kullanıyorum. Biraz daha dandik pcler için ise HFPS shaders.

Daha İyi Fps İçin
Görüş açısını 8'e ayarlayın.
Ayarlar > video ayarları > Quality setting kısmından connected textures yazan yeri off yapın

Hata Bildirimi
Karşılaştığınız hataları forumdan özel mesaj yoluyla bana bildirirseniz çok mutlu olurum!.

İndirme Linkleri
Düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim!

https://www.mediafire.com/?bdvlsf5dft86dib

Son düzenleme:

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarım izin vermez buna kardeşim, görsellerden gördüğüm kadarıyla güzel olmuş.
Tabii ki sesleri duyamıyorum ama olsun, sesler de güzeldir diye umuyorum :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisayarım izin vermez buna kardeşim, görsellerden gördüğüm kadarıyla güzel olmuş.
Tabii ki sesleri duyamıyorum ama olsun, sesler de güzeldir diye umuyorum :D
Sesin kapalı alanda yankı yapıyor :3, zindanlarda savaştığını düşün :3. Derinlere indikçe bayağı korkunç oluyor bide ses effektleriyle :D
Sistem gereksinimleri gerçekten o kadar yüksek değil orta halli bi bilgisayarın açabileceğini düşünüyorum

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sesin kapalı alanda yankı yapıyor :3, zindanlarda savaştığını düşün :3. Derinlere indikçe bayağı korkunç oluyor bide ses effektleriyle :D
Siliniyorsa, bana özel shader i kaldırıp link yapıp atabilir misin. Bu ses olayını denemek istiyorum, kastırabilecek modları kaldırırsan iyi olur kardeşim :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siliniyorsa, bana özel shader i kaldırıp link yapıp atabilir misin. Bu ses olayını denemek istiyorum, kastırabilecek modları kaldırırsan iyi olur kardeşim :D
Kastıracak mod olduğunu sanmıyorum, ayarlardan shadersi açmadığın sürece zaten shaders kapalı durumda

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0

Ben şok :cay:
Harika olmuş. Ama yüklersem bilgisayar beni terk eder :cay::pala:

Mineoflegends

mineoflegend.rabisu.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistem gereksinimleri gerçekten o kadar yüksek değil orta halli bi bilgisayarın açabileceğini düşünüyorum
3 gb ram mesela

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi