Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Kovalski, The Fisherman!

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
Bence gayet hoş olmuş benide çizsene kadim dostum :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Zalım olta :yıkıl:
Bari oltanın ucunu elinde bitirseydin :yıkıl:

Protocolic

Marangoz
Beni de chiz plis plis plis plis.
Şaka bir yana ellerine sağlık. Dragonfable'da görsem hiç bozuntuya vermeden yoluma devam ederdim :şapka:

Kovalski

Hayalet Avcısı
Az önce aklıma geldi, pelerinin arkası siyah ön kısmı kırmızı ama bir şey olmaz ondan :D

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
güzel olmuş. dizlikler biraz fazla yukarda olmuş :D olta biraz Gandalf'ın asasına benziyor
Bence gayet hoş olmuş benide çizsene kadim dostum :D
çizilemeyecek kadar iyisin :p ama baltanı pixel art olarak yaptım tabi küçük olduğu için pek gözükmüyor ama sonuçta pixel art :)
gloin.png