kral geri döndü 2 yıldır nerdeydim

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar ben Serkan 2 yıldır korona dan bu yana çok sıkıntı çektim para peşinde koştum babam mobilya ustası işsiz kaldı evimizin kirasını zor veriyorduk babam sigara parasını ben veriyordum çok sıkıntılı dönem yaşadık ama Allaha şükür geride bıraktık şu an 2 yılda acayip para kaybettim ilk önce bitcoin alıp satmaya başladım kaldıraçlı bir sabah uyandım 1,200 dolar param 0 lanmış sonra Forex' e geç dediler geçtim döviz almaya orda da kaldıraç ayağına gene battım 500 dolar civarı 50.000 Tl ye Bist ten hisseler aldık para oldu 37 bin tl 2 yıldır borsa yükselecek 10 kat 100 kat dediler tam tersi eldeki parada gitti :( . Cidden hayatımın böyle sıkıntılar yaşadıktan sonra gelen sürprizler olacağını bilemezdim ******* düşüncesiyle yaşarken bir anda yaşama sevincim geldi para mutluluk diyorlar harbiden doğruymuş şu an babam Mobilya şirketinde çalışıyor Hisselerin hepsini sattık 2 tane 3090 aldık birde alt takım bir mining rig kurduk aylık 4500 getiriyor haftaya 1 3090 daha takıcağız gelir olacak 6500 işin ilginç tarafı borsa 10 kat gidecek kripto para balon herkes patlicak dediler 2 senedir borsa boyuna çakılıyor kripto şaak uzaya doğru gidiyor

Hiçbir zaman motivasyonunuzu kaybetmeyin İphone 4 den Huawei mate 20 ye geçtim bu fotoğrafı hava atmak için koymadım hayatımda ilk defa 10 bin tl lik banknotu elime aldım ve anı ölümsüzleştirmek istedim, yakında rpg hub bir sunucu açabiliriz belki, forumda pek takılmıyorum artık kripto para forumlarında çok takılıyorum hepinize iyi günler

IMG_20210925_190007.jpg

IMG_20210924_232818.jpg

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Tekrardan hoş geldin, işleri yoluna koymanıza sevindim. Bol kazançlar diliyorum. :şapka:

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sevindim bu yaptıklarına, ama lise çağındaki bir çocuğun bunları yapacak duruma gelmesi bir yandan üzücü, bir yandan sevindirici. Bundan 15 yıl önceye gidilse yaşıtın kimsenin bilmeyeceği şeyleri ilgi ve ihtiyaçtan dolayı öğrenip kendine mining rig kurmuşsun. Ailenin durumunun düzelmesine katkı sağlıyorsun. Ama senin de fark etmiş olduğun gibi kripto paralara kumar denmesinin bir sebebi var. Umarım bir daha böyle kötü bir batış olmaz. Erken yaşta büyük bir ders olmuş sana. Bunun bir benzerini 26 yaşındaki arkadaşım 1.500.000 tl parayı(yönettiği portfoy) toz ederek yaşadı. İntihardan döndü 2 yıl önce. Şu an borçlarını neredeyse tamamen ödedi ve yeniden kar elde etmeye başladı. Yolun açık olsun

• Düşünceli
Reactions: DIO