KralCraft Plugin Bekliyor

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamın Aleyküm.

Merhaba
Arkadaşlar Ben KralCraft 'ın Kurucu KralGhost Olarak 3 Yıl Faction Serveri Yürütüm 1 Yıl SkyBlock 1.5 Yıl Kadarda HungerGames Serveri Yönetim İlk Defa Bir RPG Server Kuruyorum Degişik Kılıclar Degişik BOSS Lar Degişik Map ' Zindan ' Kule Yapıyorum Ve Plugin Eksiklerim Var Uzatmadan Gececigim Plugin İsteklerime

1-)Servere Özel Skin Ayarlama (Bütün Serverimde Vardı Ama İsmi Degişmiş Bulmadım)
2-)Rpg Server İcin Zindan da Kule Neler Spawn Olcaganı Ayarlamak Mobların Nerde Spawn Oldugunu Ayarlayan Plugin Lazım Spawner Koycamda Görüntü Kirligi Olmasın Diye Gerek Duymuyorum Bulunmasa Koycaz Yapcak Bise Yok
3-)Rpg Server İcin Başlangıc Leveli Ayarlama 1 Level De Başlasın 100 Levelde Bitmesini İstiyorum Onu Ayarlamak İcin Plugin ve Level Atlayınca Healt Gelmesi
4-)Zırhlara Healt Getirlmesi İcin Plugin
5-)Görev Plugini SkyBlocktaki Görev Yapınca Hediye Kazanmalı Konut Blocklarıyla Oluyosada Olur Video Olsun Yaparım
6-) Mob Level Lazım 1 Level Adam 50 60 Bir Şeyi Kesemesin 60 Level e Özel Expler Ayarlanacak Cünkü 1 Level Keserse Direk 30 Level Olur
7-)XP Plugini Lazım Xp ler ayalanacak mesela pluginsiz 50 xp de 1 level atlıyosa pluginle 50 xp ile 1 level 100 xp ile 1 level gibi ayarlıycam

Bulursanız Cok Teşekür Ederim Sewgilerle Kalın.

arrnek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
xp plugini için essentials plugininin içini düzenleyebilirsin.