★*★*★*★*★KRALINI KURTAR ADVENTURE PARKUR MAP ÇIKTI ★*★*★*★*★ 550+ İNDİRME !!

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oynadım baya beğendim mapı ama creative moda alınabilseydi daha iyi olurdu geçemeyenler için bide ben o chest'i buldaki yerde 1 tane chest buldum içi boştu onun chestte'mi sorun var yoksa benmi yanlış cheste baktım?

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş merdivenli yerideki suya atladıktan sonra arkaya bakamdım ve çıktım çıktım indim :sırıtmak:
Teşekkürler :D
ben bu mapı oynamıstım hain !
O demosuydu :D
oynadım baya beğendim mapı ama creative moda alınabilseydi daha iyi olurdu geçemeyenler için bide ben o chest'i buldaki yerde 1 tane chest buldum içi boştu onun chestte'mi sorun var yoksa benmi yanlış cheste baktım?
Oynadıktan sonra geri düzeltmeyi unutmuşum :D
Teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1374845897,1374678785][/DOUBLEPOST]Son sürüm 274 indirme oldu eski iki sürümü saymıyorum ...[DOUBLEPOST=1374958057][/DOUBLEPOST]Güncel...[DOUBLEPOST=1375050616][/DOUBLEPOST]Hala güncel...

ninjakiwi2002

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim piramitte çok sinirlendik arkadaşla hediye dedin piramitin bloklarının altına hediye ama hediyede ışık tozu :(

VFørOm€¥

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
http://m.YollaYap.com/b018/1375126822121.jpg
Çalıntıdır burası yazmamışsın terbiyesizlik yapma ama tuvalet alıntıdır yazmissin ama burayı yazmamıssın yani çokmu zekisin sen bu arada o devrlerin iş sökmez bize her türlü alırız gamemode !
Arkadaşımızın dediği gibi mc edit ile kırpıp kırpıp yapıştırmışsın mape sonrada yayınlıyorsun az terbiyeli olun ya emek hırsızlığı yapmayın !

AtaSariboga

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu map ne parkur nede adventure mcedit ten hazır maplardan yapıştırıp map sergilemişsin okadar

VFørOm€¥

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 tane alıntı yer var sadece

ama birini tek yazmışsın ne ayak ? hem bizim bulduğumuz iki tane biz bulmayana kadar 1 taneydi unutma yabancı forumlarda geze geze bulursun biz nereden bileceğizki iki üç yerini değistirdinmi tamamdır bak koçum bende yap yapiyorum 20 saatten fazla çalıştım o harita üzerinde ve hala çalışıyorum sorun şu ki hiçbirşey [Ç]alıntı değil !