skyenes007

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gençler zorlaya zorlaya *******'den bir MC hesabı aldım ve skini kız çıktı :(((( :pof: Değiştirmek isteyince de karşıma 3 adet soru veriyo geçmem için. Tahmin yeteneğim sıfır zaten acaba nası bişi koymuşlardır oraya :D Yardım edebilcek veya eğer mümkünse hacklemeyi öğretebilcek varsa söylesin. Fikri olan yazsın. (Olmayan da yazsın belki onlardan aklıma bi fikir gelir :lol:) herneyse yardımcı olabilirseniz sevinirim. (Hesabı ver ben hackliim tarzında yorum atmayın. Vermiicem)

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sahte hesap ne bekliyorsun. Oğlum genç adamlarsınız bayramlarda akrabalarınızdan en az 10 ₺ veya en fazla 20 alsanız 100 ₺ tutar. Bir ininal kart alıp. Gidin satın alın.

KarhanAlc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir çözümü olduğunu sanmıyorum. "Eğer çok şanslı değilsen" o güvenlik sorularını geçemezsin maalesef. Yazık etmişsin 20-30 liraya onu alcağına biriktirip az daha kendi sitesinden alsaymışsın.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sahte sitelerden alırsan böyle olur. Çalıntı hesap onlar.

Bir "Hackliyecek var mı?" yazmışsın. Bu kadar basit bir şey olsaydı bütün hesaplar tehlikede olunurdu ve çalınabilirdi. Yani tek bir çözüm var, git minecraft.net'ten parayı ver oyna.