• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Küçük Bir Kumtaşı Ev

Azacore

Ağaç Yumruklayıcı
Etrafı kuvarzla kapatmanın amacı nedir? Builde gelirsek anlamsız trap-doorlar, normal doorlar dolu. Mesela bu ev gibi daha çok ev yapıp bi kasaba havasında sunsan gereksiz ayrıntılar bu kadar belli olmaz daha hoş durur

EquiliBrium

play.guardiansofadelia.com oyna.eienia.com
Özel Üye
Ruh Hali
Minecraft
OnurPT
Sen bence daha iyisini yapabilirsin. Bir akademi sunucusunda neler yaptığını görmüştüm.

kyalunbuilds

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Minecraft
kyalunbuilds
Etrafı kuvarzla kapatmanın amacı nedir? Builde gelirsek anlamsız trap-doorlar, normal doorlar dolu. Mesela bu ev gibi daha çok ev yapıp bi kasaba havasında sunsan gereksiz ayrıntılar bu kadar belli olmaz daha hoş durur
Etrafı kuvars yapmamın sebebi sadece hani evi görsünler istedim. Ayrıca trap doorları pencereler için ve kutu yapmaya çalışmıştım, ondan dolayı kullandım. Kasaba olayını deneyebilirim. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Cullen

"Fighting does not make you a hero." -Diana
Süper Moderatör
Ruh Hali
Minecraft
Culleen
Tuzak kapılarının sayısı biraz fazla olmuş. Küçük kulenin çatısında, basamaklarla daha farklı bir şeyler yapılabilir.

kyalunbuilds

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Minecraft
kyalunbuilds
çok beğendim ^^ bazı eleştirilerin aksine bu şekilde paylaşman beni memnun etti çünkü burada ki fotoğrafı eleştiriye açık hale getirmişssin efektlerle boğmamış ve basit görünen ama bir hayli güzel olan bir ev örneği sunmuşssun.
Çok teşekkür ederim conem <3

DIO

【spin】
Ruh Hali
Çok hoşuma gitti. Nasıl yapıldığını anlatabilir misin? Veya bir video çekebilir misin? Bunu kendim yapıp arkadaşlarıma göstermek istiyorum.

VIthreon

Voxel Artist
Kule gibi görünen yerdeki tuzak kapıları hiç olmasa daha iyi olurmuş. 175 yerine çimen kullansan daha iyi olurdu. Sadece ikinci resimdeki açıdan biraz güzel görünüyor xd