Küçük Bir Problem...

MrOxi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba, son bir kaç haftadır şöyle bir problemle baş başayım.

Bu sorun modları kullanmak için forge yüklediğim zaman oluşuyor vanilla minecraft oynarken bir sorun oluşmuyor.
Bu konuda bir bilgisi olan ?

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Java güncelle veya yeniden yükle.Garip bir problem doğrusu pek anlamış değilim.

bluera

Fiercely unapologetic.
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Eğer Java 8 kullanıyorsan Java 7 yükle.

MrOxi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Her ikisinide denedim ancak her hangi bir sonuç yok :(

bluera

Fiercely unapologetic.
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
13
Ruh hali

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
bilgisayara yüklenme

MrOxi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İndirdiğin java işletim sistemin ile uyumsuz :(
Öncelikle 32 bit javayı indiriyorum yani uyumlu olması lazım forge yüklemeden minecraftı her türlü oynuyorum hiçbir sorun oluşmuyor
ancak forge yüklediğim ana bununla karşılaşıyorum.
bilgisayara yüklenme
Bilgisayarım gayet yeterli dostum, vanilla minecraftta 80-100 arası FPS alabiliyorum ki önceden her türlü mod paketini yükleyip oynuyordum dahi.

M

MUHDE

Ziyaretçi
Öncelikle 32 bit javayı indiriyorum yani uyumlu olması lazım forge yüklemeden minecraftı her türlü oynuyorum hiçbir sorun oluşmuyor
ancak forge yüklediğim ana bununla karşılaşıyorum.

Bilgisayarım gayet yeterli dostum, vanilla minecraftta 80-100 arası FPS alabiliyorum ki önceden her türlü mod paketini yükleyip oynuyordum dahi.

Forge ile oynadığın minecraft ayrı java şeyleri istiyor forgesiz olan ayrı java şeyleri istiyor yüklediğin javanın sadece bir kısmı çalıştığı veya oyunda olabilecek bir bozukluk yüzünden böyle bir durum ile karşılaşıyorsun tam olarak hata raporu olmadığı için kesin cevap vermek zor :(

MrOxi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forge ile oynadığın minecraft ayrı java şeyleri istiyor forgesiz olan ayrı java şeyleri istiyor yüklediğin javanın sadece bir kısmı çalıştığı veya oyunda olabilecek bir bozukluk yüzünden böyle bir durum ile karşılaşıyorsun tam olarak hata raporu olmadığı için kesin cevap vermek zor :(
Ha pekala ben önceki mesajı yanlış anlamışım haklısın, bir çözüm bulamadım ama yinede teşekkürler