Küçük Kale

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben küçük bir kale yaptım bunu paylaşmamın sebebi 15 dk de yapmam :D normalda bi tarafı 8-9 dk de yaparken ben hemencecik yaptım programda kullanmadım ve chestlerin içini doldurmadım çünkü bunu paylaşmamın 2kinci sebebi ise lazim olursa diye siz bilirsiniz icine ne koyacagınızı ondan öyle yaptım lütfen abuk sabuk yorumlar yazmayın lütfen siz daha iyi yapabiliyorsanız kısa bir sürede yorum olarak yazabilirsiniz ama mesala böyle bir yorum yapmayın 'bu yaptığın ne boktan bişiy ben daha iyisini 1 dk de yaparım ezik' yani böyle tarzda yorumlar yapmayın tüm fotografları koymadım ama biraz koydum ve linkte vericem indirebilmeniz için
javaw 2012-12-28 17-34-02-60.JPG
javaw 2012-12-28 17-33-42-39.JPG
LİNK:http://www.mediafire.com/?mam4il2icombyum eyer beyendiyseniz ne mutlu bana :)

Ekli dosyalar

• javaw 2012-12-28 17-34-02-60.JPG
    javaw 2012-12-28 17-34-02-60.JPG
    61.6 KB · Görüntüleme: 318

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
zaten ben hızlı bir şekilde yapmaya çalıştım :D görsellik konusunda daha iyi şeyler yaparm ben

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Küçük bir tavsiye Demir parmaklıkarı yaparken kapıyı birleşik koymaya çalışma bence.Çok kötü bir görüntü yapıyor.Ama fakretmez sen nasıl düşünüyorsan öyle yapmışsın.Bende böyle küçük şeyler yaratıyorum.Ama yavaş bir şekilde.Her blocukna kadar ayrı ayrı hesaplıyorum.Hesaplı yapınca çok daha iyi bir görüntü çıkıyor.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Az ama öz olmuş, aynı şekil devam et. Boş bırakma, bol malzeme kullan :)

Berat.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık cok iyi .Ama bence parmaklıkların yanına blok koy kapıyla birlesince o kalan bosluk güzel durmuyor. Rabiki senin secimin güel olmus.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak sana bir tavsiye,eğer kale yaparken burçları tas tugla merdivenden yap bir ters bi düz koyarsan çok güzel duruyor.