Küçük Orta Çağ Şehir

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali

eqwewqeqwe.jpg

Küçük Orta Çağ Şehir
Merhaba, ilk deneyimim olan orta çağ temalı yaptığım küçük şehir`i sizlere sunacağım. İndirme ve virustotal bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz. Haydi konumuza geçelim.
Kuş Bakışı Resim
kuş1.png

kuş2.png

Evler
Gayet rahat, şık ve sade duran 4 tane evin tamamını yapmak tam olarak 20-30 dakika arası zamanımı aldı. Şimdi görsellerine bakalım.
ev.png

Değirmen
Değirmen tam bir orta çağ abidesi gibi gözüküyor, klas bir yapı ilk deneyimime göre.
değirmen.png

Han
Pek güzel olmasa`da şehir`e yine bir tık şıklık katan bir yapı.
han.png

ayraç1.png

Umarım beğenmişsiniz`dir. İyi forumlar diliyorum.
İndirme Bağlantısı
Virustotal Taraması

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Üçüncü resimdeki ev alıntı. Onun dışında yapıları detaylandırmak gerekiyor. Yolları tamamen çakıl taşları ile doldurma ara ara koyarsan daha güzel gözükecektir. Şuanlık aklıma başka bir şey gelmiyor gelirse yazarım. Son olarak ellerine sağlık.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Üçüncü resimdeki ev alıntı. Onun dışında yapıları detaylandırmak gerekiyor. Yolları tamamen çakıl taşları ile doldurma ara ara koyarsan daha güzel gözükecektir. Şuanlık aklıma başka bir şey gelmiyor gelirse yazarım. Son olarak ellerine sağlık.
Evin planını nasıl yapacağıma karar veremediğim için hemde ilk defa yapacağım için bir resimden bakarak yaptım. Diğerlerini kafamda canlandırıp yaptım. Verdiğin tavsiyelere uyup bir harita daha yapmayı düşünüyorum yahut bu yaptığım haritayı geliştirebilirim`de.

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ellerine Sağlık Schem Paketi Yapsana Böyle 1 Tane :D