MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Aklıma bugün bir şey geldi. Class plugini yapmayı planlarken geldi bu aklıma. South Park The Stick Of Truth'u bilir misiniz? Oradaki savaş mekaniklerini ben çok severim. Aynı temeli minecraft içine oturtabiliriz diye düşündüm. Ama bunu düzgünce hayata geçirebilmek için bir sunucu gerekiyor. Tamamen baştan bir sunucu. Ama benim bir sunucu yönetebilecek kadar vaktim olmaz. Bu yüzden bana bu konuda yardım edebilecek biri varsa ben de ona yardım etmekten mutluluk duyarım.

Eğer tam olarak bilmiyorsanız size ne olduğunu anlatayım:
Elfler ve İnsanlar arasında bir savaş var. Hakikat Çubuğu'na sahip olan kişi evreni ve zamanı kontrol edebiliyor. Savaşın sebebi de bu. Sunucuya ilk girişte bir elf mi yoksa insan mı olacağımızı seçeceğiz. Sonra da hangi class içinde olacağımızı seçeceğiz. 4 Class var. Warrior, Thief, Mage, Support. Normalde Support yerine başka bir şey var South Park'ta ama onu uyarlamak biraz değişik olurdu. Bu classların da özellikleri şöyle:

Warrior:
Özel yetenekler dışında yakın saldırı yapar. Ok, Kartopu, Yumurta gibi Projectile saldırıların hasarını yarıya indirir. Max Kalkanı 3'tür.
Mage: Büyüye daha çok önem verir. Support'un iksir saldırılarına karşı bağışıklıklıdır. Max Kalkanı 1'dir.
Thief: Uzak saldırı yapar. Bıçak fırlatma, Ok atma gibi. Ayrıca Mage'in büyülerine karşı bağışıklıklıdır. Max Kalkanı 0'dır
Support: Genelde iksir atar. Can tamlama gibi yardımcı yetenekler kullanabilir. Ayrıca dayanıklılık iksiri sayesinde Warrior'un yakın saldırılarına bağışıklıklıdır. Max Kalkanı 1'dir.

Bunların yetenekleri ve büyüleri tamamen baştan değiştirilecektir. Eğer yardım etmek isteyen olmazsa, ki hiçbir zaman olmuyor, o zaman sadece plugini yaparım ve iş normal haliyle devam eder. Şimdiden teşekkürler.

Einherjar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
League of legends lane dağılımı gibi bir şey işte

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
League of legends lane dağılımı gibi bir şey işte
Ama ondaki gibi yapmıcam işte. O tamamen gerçek zamanlı. Ben bunu sıra tabanlıya uyarlıyıcam. İşte bunun için özel sunucuya ihtiyaç var. Kendi arenalarına falan sahip olacak. Ama sanırım kimse yardım etmeyecek :/

Einherjar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgim olsa elimden geleni yaparım ama , maalesef :/. Allah başarınızı daim etsin , böyle fikirler üretin elbet yardım eden birisi çıkar.

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sıra tabanlı olması oyuna bi değişik bişi katar daha önce sıra tabanlı bi plugin görmemiştim olabilir ama lol daha iyi hahahahahaha :p

Ama ondaki gibi yapmıcam işte. O tamamen gerçek zamanlı. Ben bunu sıra tabanlıya uyarlıyıcam. İşte bunun için özel sunucuya ihtiyaç var. Kendi arenalarına falan sahip olacak. Ama sanırım kimse yardım etmeyecek :/
fikirler her zaman güzeldir ama gerçekleştirirsen :/ bence sunucu değil pluginin kendisini yap ben öyle yapıyorum bırak sunucu işlerini plugini yap spigot a koy eğlen

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
sıra tabanlı olması oyuna bi değişik bişi katar daha önce sıra tabanlı bi plugin görmemiştim olabilir ama lol daha iyi hahahahahaha :p

fikirler her zaman güzeldir ama gerçekleştirirsen :/ bence sunucu değil pluginin kendisini yap ben öyle yapıyorum bırak sunucu işlerini plugini yap spigot a koy eğlen
Önemli olan onu yapmak değil insanlara göstermek. Ben şu ana kadar hiçbir pluginden ne para aldım ne bu forum dışında bir yere koydum. Amacım Türk'lerin gelişmesi. Herkesin değil.

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önemli olan onu yapmak değil insanlara göstermek. Ben şu ana kadar hiçbir pluginden ne para aldım ne bu forum dışında bir yere koydum. Amacım Türk'lerin gelişmesi. Herkesin değil.
boş ver parasını o zaman direk bedava spigot a koy pluginide tr en yaparsın önemli değil o kadarı, hem insanlarada göstermiş olursun :) konunu açarsın bu forumda spigot linkini ver geç