Küçükken Oynadığım Bir Oyunu Arıyorum Rpg Bilgisi Geniş Olan Baksın Lütfen :)

profesordoktor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşlar ben detaylıca oyunu anlatıyım siz yorumlayın öncelikle oyun tamamiyle türkçe desteği bulunuyor oyunda sınıf sistemi var mt2 deki yani daha doğrusu mmorpg oyunların coğundaki gibi savaşçı ninja(eğer başka oyun önerirseniz buna benzer bu klas kesinlikle olmalı) büyücü sura(şaman healci can basan sup gibi) seçiyosunuz 1 lwlde başlıyosunuz her sınıfın ayrı köyü var o köyde doğuyosunuz ve pet sistemi var sizden küçük lwl canavarları eğiterek sizinle savaştırabiliyosunuz(tabikide evcilleştirilebilecek hayvanlar) oyunun havası çok temiz ve yeşil bazı mmorpg cilerin aksine mesela shaiya çoook kasvetli bir havası var oynadıkça için kararıyo bide pve ile pvp yi ayırmışlar ki yüksek lwller düşükleri kesemesin diye haritası çok geniş ve böyle bi oyun çok eğlenceli bi oyun grafikleride güzel bu oyunu yani şurdan böyle bi oyun var şu olabilir bakın tarzında bilen varsa mutlu olurum ha illa bu oyun da olması şart değil eğerki bu oyuna benzer özellikte (en önemlisi Assassin ve GreenPlatform denilen açık temiz ve hoş görünümlü bir dünyada oynanması oyunun) bir oyun biliyorsanız söylerseniz memnun olurum :)

profesordoktor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Silkroad olabilir mi acaba?
arkadaşım o oyunu oynuyorum zaten ama bu oyun öyle değil eskilerden bi oyun hayatınızda görebilceğiniz en yeşil ortam var bu beni ona bağlayan şey olmuştu şu anda bulabilsem çok mutlu olucağım çok iç açıcı huzurlu diyim

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bende Silkroad demeyecektim -1.

flintandsteel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Runes of magic olabilir. Bir zamanlar oynamıştım, aklıma ilk bu oyun geldi açıkçası.

_AcaRz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
küçükken bi oyun sitesinden oynardım eski çağ tarzı bişeydi , yaratıklar falan vardı.
öyle bir şey mi senin oyun da :D

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nostale galp <3
Eskiden çok oynardım :(
Ama büyük kral 4Story. Onun için ağladığım oluyor. Ne maceralara girmiştim be :'(

profesordoktor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Runes of magic olabilir. Bir zamanlar oynamıştım, aklıma ilk bu oyun geldi açıkçası.
oyun dünyası benziyor fakat karakterleri uzaktan yakından alakası yok
küçükken bi oyun sitesinden oynardım eski çağ tarzı bişeydi , yaratıklar falan vardı.
öyle bir şey mi senin oyun da :D
dediğim gibi rpg bi oyundu
Nostale galp <3
Eskiden çok oynardım :(
Ama büyük kral 4Story. Onun için ağladığım oluyor. Ne maceralara girmiştim be :'(
nostale yi oynamaktayım halen 72 lwl 99wk+12 sahibiyim 4story alakası bile yok :p sp7 yi aldım 8 i uğraşıyorum

Son düzenleme: