KuGoMC | 1.12 | Zombi Survival (MyZ) | Yakında ... [Pluginer-Builder-Rehber] Alımları

Ckerr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zeka sorunuzu doğru cevaplayan varmı bilmiyorum ama gayet basit 12 ayda da 28 gün vardır.

ceza254

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ADINIZ = Kerim
YAŞINIZ = 18
KAÇ YILDIR YETKINIZLE UĞRAŞIYORSUNUZ = Aşağı Yukarı 3
[PLUGİNER S.] KENDİNDEN BAHSET = Uzun zamandır skript , plugin bu tarz işlere yoğunlaşıyorum birleştirmeye çalışıyorum , maksat ortaya farklı şeyler çıkartmak benim için ve üniversitede okuduğum bölümden dolayısıyla kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
[PLUGİNER S.] JAVA KODLAMASIYLA ARAN NASIL = Duruma göre değişiyor
[PLUGİNER S.] PLUGİN JAVA DOSYALARINI EDİTLEYEBİLİRMİSİN = Kimisi zordur kimisi basit ama her türlü yapılır.+
[ZEKA SORUSU] Bazı aylar 30, bazıları 31 çeker; kaç ayda 28 gün vardır? = 12

mahmut2211

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zeka sorunuzu doğru cevaplayan varmı bilmiyorum ama gayet basit 12 ayda da 28 gün vardır.
Cevaplayan vardı , Yinede Doğru Cevap ^_^
ADINIZ = Kerim
YAŞINIZ = 18
KAÇ YILDIR YETKINIZLE UĞRAŞIYORSUNUZ = Aşağı Yukarı 3
[PLUGİNER S.] KENDİNDEN BAHSET = Uzun zamandır skript , plugin bu tarz işlere yoğunlaşıyorum birleştirmeye çalışıyorum , maksat ortaya farklı şeyler çıkartmak benim için ve üniversitede okuduğum bölümden dolayısıyla kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
[PLUGİNER S.] JAVA KODLAMASIYLA ARAN NASIL = Duruma göre değişiyor
[PLUGİNER S.] PLUGİN JAVA DOSYALARINI EDİTLEYEBİLİRMİSİN = Kimisi zordur kimisi basit ama her türlü yapılır.+
[ZEKA SORUSU] Bazı aylar 30, bazıları 31 çeker; kaç ayda 28 gün vardır? = 12
Bu son alımdı arkadaşlar alımlar bitmiştir !
Yarın kapalı beta açılıcak kapalı beta alımları Discord sunucumuz üzerinden olucak : https://goo.gl/JMZun9