Kurnazlığın Sınır Tanımadığı PvP Mapı<<< Lütfen Bakın %100 Beğeniceksiniz.

Flowrevo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuya baktığınız için teşekkür ederim.

Uzatmadan nasıl oynandığına geçeyim.

5 Kişilik bir arkadaş grubu ile oynadığınızı farz edelim. Oyunu başlatan düğmeye bastığınızda aranızdan birine diğer oyuncuların göremediği bir mesaj geliyor."Sen katilsin diğer oyuncuları fark edilmeden öldür".

Eğer bu mesaj size gelmiş ise diğer oyuncuların hepsini öldürmeniz gerekiyor. Ha bu arada kendinizi rambo sanıp 4 kişiye tek başınıza dalmayın. Kurnazlığınızı kullanarak onları bir birlerine düşürün böylece işiniz daha kolay olacaktır.

Eğer bu mesaj size gelmemiş ise zekanızı kullanıp katil olan kişiyi bulmaya çalışın. Unutmayın katil sizi kışkırtabilir ve masum kişileri öldürebilirsiniz.

4-6 Kişi ile oynanabilir. Oyun başladığında herkese 1 adet taş kılıç,1 adet yay ve 20 adet ok verilir.

Kurallar:

-Masum oyuncu bir başka masum oyuncuyu öldürürse "-1" puan alır.
-Masum oyuncu katil oyuncuyu öldürürse "+1" puan alır.
-Katil oyuncu öldürdüğü her masum oyuncu başına "+1" puan alır.
-Sadece ölen kişiler masum veya katil olduğunu açıklayabilirler.
-Oyunu oynarken yemin etmek yasaktır :sırıtmak:
-Eğer katil iseniz "ben masumum beni öldürme" şeklinde şeyler söyleyip arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz.
-Katil olduğunu düşündüğünüz kişiler varsa onları suçlayabilirsiniz.

Mapı tamamladık arkadaşlar burdan indirebilirsiniz:http://www.mediafire.com/download/z0vzbi4ylv5p6hb/Territory_in_Terrorist_Town.rar

1 Hafta bilgisayarda yokum o yüzden sorularınıza cevap veremeyebilirim. Youtube kanalımıza abone olursanız sevinirim :) Bol eğlenceler.. :)

Oyunu oynadık arkadaşlar izlemek için:

Kanalımızın linki:http://www.youtube.com/channel/UCnySN-JpQu5buogWUOpBcwA/videos?view=0&flow=grid

MAP SADECE 1.6.2'DE ÇALIŞIR

her0brine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
trouble at terrorist town olmuş bu :D ama eksi puana da ceza olsun mesela 3 eksi puan alırsa tahta kılıçla girsin oyuna

İnferi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
harika olmuş eline sağlık :D[DOUBLEPOST=1375440515,1375440485][/DOUBLEPOST]link gelirse süper olur 1-2 gün çok uzun :D

CreeperTerbiyecisi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TTT değilmi la bu :D bu arada seanannersin channele girip bi bakın adam iyi oynuyo TTT'yi. The hiddeni de yapın dicemde zaten yapıldı (ghost hunt)

Flowrevo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndirme linki konulmuştur :)[DOUBLEPOST=1376388299,1375663979][/DOUBLEPOST]Beyler iyi kötü yorum yaparsanız seviniriz :)

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternete koymadan önce haritanı oynamanı tavsiye ederim :)

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya biz bu haritayı oynadık hatta videoya da çektik de ben 1 hafta yoktum koyamadım videoyu.
İlk baştaki düğmede sorun var düğmenin olduğu bloğun arkasına kızıltaş tekarlayıcısı koymazsan sadece ilk komut bloğu çalışır.

Flowrevo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk baştaki düğmede sorun var düğmenin olduğu bloğun arkasına kızıltaş tekarlayıcısı koymazsan sadece ilk komut bloğu çalışır.
Resmini çekip koyarmısın lütfen mapı indirip kontrol ettim gayet sorunsuz çalışıyor.[DOUBLEPOST=1378241876,1376497453][/DOUBLEPOST]Güncel.