Kurulum destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
4aydır oynamıyordum sehir dışındaydım geldigimde bi türlü acılmadı sildim tekrar yükledım olmuyor.

Ekli dosyalar

• 111.png
    111.png
    17 KB · Görüntüleme: 509

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
İşletim sisteminle alakalı bir hata sanırım, bir format işe yarayabilir.

LordWanter600

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum açılsa bile veya oynasan bile Windows Insttaller hizmetinin çalışmaması çok büyük bir sorun. Format atmak zorundasın. Örneğin bu hizmetle çalışan uygulamaları kuramazsın gibi gibi

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ı sil ve tekrar yükle dosyaları yedekleyebiliyorsan yedekle.

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sil yeniden yükle işlemleri olumsuz...
Pazartesi format attırıcagım galiba

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kullandığınız sistemde Windows installer sistemini kapatmışsınız yada herhangi bir yolla silmişsiniz. Ek temizleme v.b yazılımları kafanıza göre kullanmayın. Format zamanı gelmiş 2gb raminiz varsa 32 bit 4gb üstü raminiz varsa 64bit Windows 10 Home Edition formatı atmanızı öneririm. Windows 7 artık güncelleme almıyor. Bu tarz sorun ve hatalarla karşılaşmanız olağandır. El yordamı hizmetlerden açabilirsiniz. Ama sorun gösteriyor ki bilgisayarın ayarları baya bozulmuş o yüzden formatı öneririm.
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
Bu sorun sadece minecraft setupuna özel değil. İnstaller tabanlı çoğu yüklemeyi bilgisayarınıza ileri ki zamanlarda kurulmadığını göreceksiniz.

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullandığınız sistemde Windows installer sistemini kapatmışsınız yada herhangi bir yolla silmişsiniz. Ek temizleme v.b yazılımları kafanıza göre kullanmayın. Format zamanı gelmiş 2gb raminiz varsa 32 bit 4gb üstü raminiz varsa 64bit Windows 10 Home Edition formatı atmanızı öneririm. Windows 7 artık güncelleme almıyor. Bu tarz sorun ve hatalarla karşılaşmanız olağandır. El yordamı hizmetlerden açabilirsiniz. Ama sorun gösteriyor ki bilgisayarın ayarları baya bozulmuş o yüzden formatı öneririm.
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
Bu sorun sadece minecraft setupuna özel değil. İnstaller tabanlı çoğu yüklemeyi bilgisayarınıza ileri ki zamanlarda kurulmadığını göreceksiniz.
Coktan attirdim 3gb rami var pc nin bi kac parca alip yeniliycrm mesela 6- 8 gb arasi ram olcak ekran karti aldim aksesuarlar tam islemci anakart almam lazim win 10 mu onerirsin

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Coktan attirdim 3gb rami var pc nin bi kac parca alip yeniliycrm mesela 6- 8 gb arasi ram olcak ekran karti aldim aksesuarlar tam islemci anakart almam lazim win 10 mu onerirsin

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet windows 10 dışında maalesef microsoft güncelleme yapmıyor. O yüzden en güncel işletim sistemini kullanmanı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...