l CousenTeam l Hammadde l > Sunar <

Nasıl ?

• iyi

• geliştirilmeli

• kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

WILLSADD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

MERHABA ARKADAŞLAR SPAWN 'DAN SONRA HAMMADDE YAPTIM İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM SAYGILARLA > WILLSADD <
-----------------------------------------------------------------------------------------------
TAM BAKIŞ

NORMAL BAKIŞ

YAN BAKIŞ

SON

@bydemir06
YORUMUNU BEKLİYORUM

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yapmak için yapıyorsun ve her saat başı konu açmak dan sıkılmadın mı :) ışık taşları yerine kuvars yap şimdi ellince uğraşma .//wand ile bir köşeden bir yeri seç sonra .//replace 89 155:1 yap yaptıkdan sonra 1 nether çiti koy sonra taş basamak sonra beyaz yün sonra taş basamak nether çit öyle iyi görünecektir bence ( Bahsettiğimi umarım anlamışsındır ben elimden geldiğince açık olmaya çalıştım )

WILLSADD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yapmak için yapıyorsun ve her saat başı konu açmak dan sıkılmadın mı :) ışık taşları yerine kuvars yap şimdi ellince uğraşma .//wand ile bir köşeden bir yeri seç sonra .//replace 89 155:1 yap yaptıkdan sonra 1 nether çiti koy sonra taş basamak sonra beyaz yün sonra taş basamak nether çit öyle iyi görünecektir bence ( Bahsettiğimi umarım anlamışsındır ben elimden geldiğince açık olmaya çalıştım )
Yapmak İçin Yapıyorsun Demişsinde Bi Map Atıp Boş Boş Oturcağıma Birşeyler Yapıp Paylaşmak İstiyorum Tavsiyelerine Gelirsek Tesekkur Ederım

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ADAM HAKKLI :D

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ya 1-2 haftanı verip güzel bir proje yapsan? yarım-1 satte yapıp yapıp atıyorsunuz.Bu kaçıncı konununuz tarzı olan bir yapı yapın. Sonra gel bizle tartış kötü yorum yazıyoruz yok efendim el emeği. Büyük projelerle olmasa da güzel ve mantıklı şeylerle gelin. Küp [''Sanatı'']. Yani öyle canım sıkıldı boş oturmayayım diye atma.
Bu bir sanat hobi olarak gör. Eylene eylene emek verip tarzı olan bir proje yap adam gibi yorum yapalım. Yorumun için teşekkürler der geçersin.
Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı.

WILLSADD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya 1-2 haftanı verip güzel bir proje yapsan? yarım-1 satte yapıp yapıp atıyorsunuz.Bu kaçıncı konununuz tarzı olan bir yapı yapın. Sonra gel bizle tartış kötü yorum yazıyoruz yok efendim el emeği. Büyük projelerle olmasa da güzel ve mantıklı şeylerle gelin. Küp [''Sanatı'']. Yani öyle canım sıkıldı boş oturmayayım diye atma.
Bu bir sanat hobi olarak gör. Eylene eylene emek verip tarzı olan bir proje yap adam gibi yorum yapalım. Yorumun için teşekkürler der geçersin.
Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı,Küp sanatı.
Tavsiyen İçin Tesekkür ederim aklım basıma geldı bundan sonra dev projeler yapıcam