l Minecraft - HTML 5 l Ücretsiz Site Teması

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1

Merhaba dostlarım,
Sunucu siteleri için yapılmış olan güzel bir siteyi tanıtacağım.
Bu site tasarımı sahibi tarafından ücretsiz yayımlanmıştır.
Yayımlayan kişinin linki aşağıda mevcuttur.

# Site Ana Arayüzü ( Giriş Arayüzü - İndex ) #

Türkçeleştirilmiş hali konu güncellendikten sonra gelecektir.
Şuanlık ufak tanıtım olarak görebilirsiniz konuyu.
Aşağıdaki linkler bizzat paylaşılan yerin linkidir.
Tasarım ücretsiz ve herkesin kullanımına açıktır.
Bu güzel tasarımı kullanıp, sunucunuzu renklendirebilirsiniz.

Siteye gitmek için tıklayınız.
# Plugin paketi oluşturuyoruz, konumuza gitmek için tıklayınız. #
Konular kesinlikle kâr amacı gütmemektedir, bilgilendirme ve paylaşım amacıyla açılmaktadır.
Yorumlarınızı belirtirseniz, sevinirim.
İyi günler, iyi forumlar !

Bakınız. @FuryRS

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğlenceli Bir Tasarıma Benziyor. Test Edicem Birazdan. Bu Arada Türkçeleştirmeye Başlamadıysan Hazırlayabilirim Türkçesini

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Eğlenceli Bir Tasarıma Benziyor. Test Edicem Birazdan. Bu Arada Türkçeleştirmeye Başlamadıysan Hazırlayabilirim Türkçesini
Malesef başladım :) Teklif için çok teşekkür ederim. Bunları forumdaki arkadaşların görmesinin gerektiğini düşünüyorum. İllaki parayla satın alacak değiller :)

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Malesef başladım :) Teklif için çok teşekkür ederim. Bunları forumdaki arkadaşların görmesinin gerektiğini düşünüyorum. İllaki parayla satın alacak değiller :)
İnceliyorum da Sağlam Bir Şey Ben Beğendim. Bir PHP İle Yapılan Kadar Olmasa da Sunuculara Eklenebilicek Yetenekte :D Ayrıca Neden Slovakça :D

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
İnceliyorum da Sağlam Bir Şey Ben Beğendim. Bir PHP İle Yapılan Kadar Olmasa da Sunuculara Eklenebilicek Yetenekte :D Ayrıca Neden Slovakça :D
Orasını bende bilmiyorum :D Spigotta buldum, arkadaşların görmesi gerektiğini düşündüm. Yeni bir tane daha ekledim onada göz atarsın. Böyle tasarımlar ufak sunucular için güzel oluyor. Ufakdan kastım tek türlü sunucular için. Yani ne gerek var PHPye para vermeye, sat vipni kendi elinle :)