l Plugin Tanıtımları l ShopKeepers I Detaylı I

Detaylı ShopKeepers Plugin tanıtımımı Beğendinizmi?

• Kullanılan toplam oy
    1

_BurakReyizS_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Arkadaşlar, Bu Foruma 14.20.2018 De Katıldım Desteklerinizi Bekliyorum:)
İsterseniz Tanıtımımıza Geçelim. Tanıtımımızın Konusu Olan Plugin: ShopKeepers

Bu Plugin Gerçektende Çok İşinize Yarıyor. Diyelim Bir Skyblock sunucunuz var. Ve Bu sunucuza Köylütakas Warpı Yapmak istiyorsunuz, Bu plugin size o imkanı veriyor. Komut Blokları Yerine bu Plugini Kullanabilirsiniz. Komut Bloğunda Köylünün rengini ayarlama - İsmini Ayarlamak Zor. Fakat, Bu plugin sayesinde en fazla 5 Dakikanızı alır.

İlk Olarak Size ShopKeepers pluginin Komutlarını Anlatıcam. Sonra ise Size nasıl Kullanıcağınızı göstericem... Başlıyalım. :)

Bir Pazarcı (Köylü) Oluşturmak İçin ---> (Baktığınız Yere Doğru) /shopkeeper

Peki Bu pazarcıyı Nasıl Ayarlıcaz? Hemen Onuda Anlatalım...

Oluşturduğunuz Köylüye Bakarak Shift + Sağ Tık İşlemini Yaparak Başlangıç Menümüze Gelebilirsiniz.

Menümüz Üst Tarafta Mevcut. Sağ En üst Bölümdeki Örse tıklıyarak Pazarcımızın İsmini Ayarlıyabiliyoruz. (TÜRKÇE HARF KULLANIRSANIZ KABUL EDİLMEZ) Ve T ye basıp Pazarcımızın İsmini Yazıyoruz. Böylece sağ tıklayınca İsminin Shopkeeper Yerine ''Ayarladığınız isim'' Olarak görünmesini sağlıyordur.

Peki Biz burda ne satılcağını nasıl Ayarlıcaz? Diye Soranlar Olursa Şöyle Yapıcaz:

ShopkeeperS Plugininin Sistemi Şöyledir:

Diyelim 1 adet Taşı 1 adet Kömür e satıcaksınız.

Üst Taraftaki Shopkeeper Edit Kısmını Böyle Yaparsanız Köylüye Sağ Tıkladığınızda Böyle Gözükcektir

Bu Bölümde Diyelimki 2 Tane Kömüre Karşılık 2 Tane Elmas alınmasını istiyorsunuz. Şöyle yapıcaz

Bu işlem İse Pazarcımıza Sağ Tıkladığında Böyle Gözükmesini saglamaktadır.

Diyelimki Pazarcımızın Kıyafetinin Rengini Değiştirceksiniz. Şurdaki Mor Yüne Tıklıyarak Tek Tek Değiştirebilirsiniz :) (Sizde Farklı Renkte Gözükebilir.)

Ve Son Olarak Diyelimki Köylüyü Yaptınız ama Silmek İstiyorsunuz. Nasıl Silicez? Diye Soranlar Varsa şöyle açıklıyım.

Üst Taraftaki Mor Yünün altındaki Boşluğa Tıklıyarak Başarıyla Pazarcınızı Silebilirsiniz. :)

Bu Plugin Tanıtımımda Bukadardı :) Tanıtımlarımı Beğeniyorsanız Girişteki Anketi Doldurarak Bana Belirtebilirsiniz Veya Yorumlardan da Belirtebilirsiniz. İyi Forumlar Dilerim :)

:bayrak:

Bunuda Yazın Hakim Bey! Umuda Kelepçe Vurulmaz.:para:

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel tanıtmışın ayrıca detaylı bilmediğim bir kaç ayarı öğrendim sağ ol.

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İki isteğim olacak efendim, birincisi lütfen az farklı renkte yazı kullan kör oluyordum. İkincisi ise her kelimeye büyük harfle başlamassan aslında gayet güzel bir konu.

_BurakReyizS_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel tanıtmışın ayrıca detaylı bilmediğim bir kaç ayarı öğrendim sağ ol.
Önemli Değil YigitReisRUFG :) Beni desteklediğin için teşekkür ederim.

İki isteğim olacak efendim, birincisi lütfen az farklı renkte yazı kullan kör oluyordum. İkincisi ise her kelimeye büyük harfle başlamassan aslında gayet güzel bir konu.
Her kelimeye büyük harfle başlama takıntım Var. Ve Az renkte yazı kullansam Çok leş bir konu olurdu. Bana göre

Swstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel ama biraz editlenmesi lazım

Son düzenleme:

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Renk düzenini biraz değiştirirsen daha güzel olacaktır.

Moderatör tarafından düzenlendi: