La Víctima Island/Mello,Kararock/Yeni

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam Arkadaşlar! Kaç aydır build yapmıyordum. Ama nedense bazı olaylar yüzünden daha çok bağlandım build yapmaya. Bende arkadaşımı çağırdım: "Hadi gel build yapalım!" dedim.Sanırsam bu bir geri dönüş. Bundan sonrası ise bulanık. Fakat... Ne denebilir ki?
Aslında çoğu yapının hikayesi olmuyor. Biz ise farklı bir konsepte yapmak istedik bu buildi. Bu yüzden bir hikayesi var.
Hikaye:

Yıllar önce, Daiserenus adında bir yunan gezgin bir ada keşfeder. Bu adaya tayfası ile birlikte "La Víctima" adını koyarlar.Bu adadaki on yıldan sonra artık ada iyice gelişmiştir ve herkesin uğradığı güzel bir cennet halini almıştır. Fakat Daiserenus buradaki güvenliğin yeterli olmadığını düşünür ve bir kale yapmaya başlar. Kale inşaatının 12. gününde yağmacılar bu adanın zenginliğini sömürmeye gelirler. Daiserenus evindeyken kasabanın orta kısımlarının yağmalandığını görür. Ve böylece ormana doğru bir hat oluştururlar. Yağmacılar burayı geçemez ve orada hayatlarını kaybederler. Daiserenus ise ağır darbeler almıştır. 3 gün sonra oda ölür.
500 yıl geçmiştir bu tarihi savaşın ardından...

Evet hikayemiz burada bitiyor. Ve sizi resimlerle baş başa bırakıyoruz.

@Cz144 , @Glyphl , @Chypie06 ,@Droshe , @BlackiePie , @WhoIsLance_ , @LifeTaker ve büyük abimiz @Tario76'nun buildlerini çok sevdiğimden aslında bu buldi yapma kararı aldım. Bu yüzden hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi yolluyorum.

Son düzenleme:

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konsepte bayıldım :) Bu arada resimler harika çekilmiş Shader öğrenebilir miyim?

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
yukardan çeksende bi boyutunu görsek güzel olmuş gemi fve evler falan hikayede muhteşem!

kararock

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konsepte bayıldım :) Bu arada resimler harika çekilmiş Shader öğrenebilir miyim?
Teşekkürler :)

Shader: Chocapic13 V3 Ultra Shader[DOUBLEPOST=1404832040,1404831929][/DOUBLEPOST]
yukardan çeksende bi boyutunu görsek güzel olmuş gemi fve evler falan hikayede muhteşem!
Öncelikle Optifine da bi sıkıntı var galiba fazla uzağı çekmiyordu Chunky ile çekicektik chunky harita büyük olduğu için 1 resimi çok fazla bekletiyor ve görüntü çok büyük boyutta çıkıyordu bizde bu şekilde yapalım dedik.

İlginiz için Teşekkür ederiz.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Güzel Olmuş

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel güzel :)

Cz144

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cool story and island bro !

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vay arkadaş beni ne çabuk unuttunuz yaaaaa LifeTaker'i yıllarını foruma vermiş adamı :'(