LabyMod Nedir? Tek tuş ile komut girmek, yazı yazmak, FPS artışı, TeamSpeak, Spotify ve dahası!

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Geyik konular arasında böyle faydalı ve hoş içerikli konular görmek güzel bir şey.

Moderatör tarafından düzenlendi:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
FPS artışı hikaye, aksine düşürüyor.

Kurulumda optifine kurabiliyorsun. Bende hafif bir FPS artışı olmuştu önceden (LabyMod kullanmıyorken) kullandığım Optifine sürümüyle alakalı olabilir. Konudaki SS'lerdede çok iyi bir bilgisayarım olmadığı için ve fazla ResourcePack & Shader kullandığım için FPS düşük.

Güncel.

LABYMOD 3 GELİYOR!
LabyMod Resmi sitesinden LabyMod 3 için önizleme sayfası oluşturdu.
LabyMod 3 şu an indirilebilir değil fakat sitenin en altındaki sayaçtan ne kadar kaldığını görebilirsiniz. şu an 7 gün- civarı bir süre var.
Ek olarak LabyMod ekibi LabyMod 3'ün çıkması şerefine büyük bir çekiliş yapıyor, Twitter'dan katılabilirsiniz, sitenin en altındaki LabyMod 3 Twitter Giveaway kısmını inceleyebilirsiniz.

"The biggest update we ever did."

LabyMod yapımcıları LabyMod 3'ün şuana kadar yaptıkları en büyük güncelleme olduğunu söylüyor.

Önizleme: https://www.labymod.net/3

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
mod güzele benziyor ve konuyu beğendim eline sağlık.

Sağol şu an v3'ü çıktı en son attığım resme bakabilirsin v3 daha iyi bikaç özellik eksik olsada. Konu v2'yi anlatıyor düzenlemeye vaktim olmadı en kısa zamanda v3'e göre düzenlemeye çalışacağım.

CoolBoy_V1

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağol şu an v3'ü çıktı en son attığım resme bakabilirsin v3 daha iyi bikaç özellik eksik olsada. Konu v2'yi anlatıyor düzenlemeye vaktim olmadı en kısa zamanda v3'e göre düzenlemeye çalışacağım.
tamam onu indireyim sağol