Lag Sorunu+Fraps karşıdaki kişinin ses azlığı

OnurD1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bir arkdaşımla beraber hamachi üzerinden Oyunuyorum ama çok lag oluyor çözümü Nedir ?
Bide Beraber frap kullanırken (skype üzerinden iletişim kurup) Benim sesim hep az çıkıyor çözüm nedir cevaplarınızı bekliyorum

Niqht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bir arkdaşımla beraber hamachi üzerinden Oyunuyorum ama çok lag oluyor çözümü Nedir ?
Bide Beraber frap kullanırken (skype üzerinden iletişim kurup) Benim sesim hep çıkıyor çözüm nedir cevaplarınızı bekliyorum

Minecraft oynarken videosunu çekmek oyun içi lag yapar. Fraps programı Minecraft ve türü oyunlar için bu sorunu değerlendirmiş ve düzeltmişti sanırım ama halen lag problemi yaşıyor iseniz oyunun ayarlarından gerekli düzenlemeleri yapın ve oyun içinde lag sorunu yaşamayın. Diğer sorunuza gelince, arkadaşınızın mikrofonundan sesi az çıkıyorsa eğer mikrofona biraz uzak veya mikrofonunda bir problem var demektir. Eğer mikrofonunda bir problem var ise yeni bir mikrofon alabilir ve rahatça konuşabilirsiniz.

craftolog

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft oynarken videosunu çekmek oyun içi lag yapar. Fraps programı Minecraft ve türü oyunlar için bu sorunu değerlendirmiş ve düzeltmişti sanırım ama halen lag problemi yaşıyor iseniz oyunun ayarlarından gerekli düzenlemeleri yapın ve oyun içinde lag sorunu yaşamayın. Diğer sorunuza gelince, arkadaşınızın mikrofonundan sesi az çıkıyorsa eğer mikrofona biraz uzak veya mikrofonunda bir problem var demektir. Eğer mikrofonunda bir problem var ise yeni bir mikrofon alabilir ve rahatça konuşabilirsiniz.

Fraps kapalı ikende çok lag var ve skype de konuşurken ikimizinde sesi çok iyi ancak çekerken çok kötü oluyor biraz daha yardımıc olur musunuz ?

Niqht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fraps kapalı ikende çok lag var ve skype de konuşurken ikimizinde sesi çok iyi ancak çekerken çok kötü oluyor biraz daha yardımıc olur musunuz ?
Eğer internet bağlantınız yavaş ise oyunda arkadaşınızla oynarken lag yapar. Skypede sesiniz çok kötü ise mikrofonun ayarlarına bakın. Olmazsa mikrafona biraz yaklaşın ve daha yüksek konuşun.

Ayboberk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben fraps kullanırken skype ses gelio rahat ama benim kendi sesim gelmiyo neden bilen varsa söyleyebilirmi