Lapis Hammadde

HasanTruck

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar;
Ben Serverımda Lapis yeri yaptım ve yasakları koydum ama şunu gördüm bazı serverlarda enventar lapis dolunca otomatik satıyo ve para yapıyo ben para yapmayı , otomatik satmayı ,tabelaya tıklayarak eşya satmayı ve iki server arasındaki para birimini tutmayı istiyotum yani adamın mesala 100000tl var diğer servera gidince yine 100000tl si nasıl olcak anlatırmısınız , Lapis içinde nasıl para yapcam?
(Biraz fazla soru sordum ama olsun hepsini aynı anda bitireyim)

Son düzenleme:

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapizin tanesinin 1 oyun parasına satmasını sağlayacağına yemin edersen söylerim :/

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis olayı skript ile yapılabilir hatta yapıldıydı sanırsam araştır forumda :)

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buyrun Skript Burada ;

Kod:
on break of lapis lazuli ore:
    if player has 640 of lapis lazuli:
        remove 640 lapis lazuli from player
        message "&8[&aJetter &eCraft&8]&bHesabinizdan 640 Adet Lapis Lazuli Silinmistir."
        wait 1 second
        execute server command "money give %player% 3250"
        message "&8[&aJetter &eCraft&8]&b3250 TL Olarak Lapisleriniz Otomatik Satilmistir."
Azcık Birazcık Bilgin Varsa (Matematigin 2 Ve Üstü Ise) Bunu Basarabilirsin Dostum.
Tüm Lapislerin Arkasındayım.

HasanTruck

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buyrun Skript Burada ;

Kod:
        message "&8[&aJetter &eCraft&8]&bHesabinizdan 640 Adet Lapis Lazuli Silinmistir."
        wait 1 second
        message "&8[&aJetter &eCraft&8]&b3250 TL Olarak Lapisleriniz Otomatik Satilmistir."
Azcık Birazcık Bilgin Varsa (Matematigin 2 Ve Üstü Ise) Bunu Basarabilirsin Dostum.
bunu nereye yazcaz

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuna Skript Pluginini At Serverden /Reload Yaz Bekle Sonra Gir Plugin Klasörüne Oradan Server>Plugins>Skript>Scripts>....
.... Olan Yere -.... Li Bisey Olacak Anla Iste Oradakileri Sil Ve Bu Kodu Oraya Yapistir.Unutma Bu Arada - Varsa Basinda Sil Sonra /Skript Reload All Yaz Oyundan.

HasanTruck

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buyrun Skript Burada ;

Kod:
        wait 1 second
hangi dosyaya yapıştırıyım

Merhaba arkadaşlar;
Ben Serverımda Lapis yeri yaptım ve yasakları koydum ama şunu gördüm bazı serverlarda enventar lapis dolunca otomatik satıyo ve para yapıyo ben para yapmayı , otomatik satmayı ,tabelaya tıklayarak eşya satmayı ve iki server arasındaki para birimini tutmayı istiyotum yani adamın mesala 100000tl var diğer servera gidince yine 100000tl si nasıl olcak anlatırmısınız , Lapis içinde nasıl para yapcam?

HasanTruck

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar;
(Biraz fazla soru sordum ama olsun hepsini aynı anda bitireyim)