Lapisli fekşın sunucularında yetkili olmak

Procon1337

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatınızda bulabileceğiniz en büyük eziyettir, çok kolay alınırsınız ama gerisi eziyetten başka bir şey değildir şöyle ki;
"Procon wgle lan", "Procon sus laa"", "Procon sana soran olmadı".
"Procon hy", "Procon bsg", "Procon sana yap diyen oldu mu lan ******(ultimate sansür v1.4)", "Procon biiptirtme pluginini gel şunu yap la!".
İşte böyle şeylerle karşılaşılır ve onları söyleyen kişiye OP lazım dediğinizde "yok sana op" cevabı suratınıza tokat gibi yapıştırılır.
Saçma sapan [MoDeRaT0R] tarzı tagları MOD diye değiştirirseniz de "*** gibi" tarzı bir cevap almanız çok yüksek bir ihtimaldir.
Meşgulluğünüzden anlamazlar bf3 te TV missile ile tam jeti vuracakken arayıp gel servere diyebilirler.
Serverdeki lapisi kaldıralım diiynce de saçmalarlari, pro 40 setlerle sol tıklamayı çok eğlenceli bulurlar.
Onların "hy" "hyr" "sw" tarzı kelimelerini eleştirdiğinizde noktanıza virgülünüze laf çakmaya başlarlar.
Sinir hastası olur çıkarsınız, bir de size reklam yap derler yaparsınız ve sonra oyuncuları torlleyerek kaçırtırlar sizin forumlardaki itibarınızın içine ederler.
Böyle bir şeydir Türk lapisli fekşın sunucusunda yetkili olmak rütbenize göre değişmez fakat en rahatı rehber rütbesidir kimse takmaz onları.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Lapisli fekşın, kabızlığa benzer; onu içinde ne kadar istemesende- sevmesende; o hep ordadır. Ve olmaya devam edecektir.

Procon1337

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"server 20 kişi olrsa rain event yapacaz qnqlar xdé" muhabbetlerini eklemeyi unutmuşsun moruk, unutmayalım onları da. :kgül:
Dimi, de benim olduğum sunucularda olmazdı öyle şey, çekerdim herkesi bi anda yağdırır kaçardım.
Ne kadar az etkilenirsem o kadar kardır.